Dominic Monaghan porzucił Evageline Lilly?

Byli jedną z najbardziej rozpoznawalnych i, wydawało się, szczęśliwych par. Wygląda jednak na to, że idylliczne życie Dominica Monaghana i Evageline Lilly dobiegło końca? Aktora widziano w towarzystwie innej kobiety i nie była to bynajmniej jego siostra.

Para poznała się dwa lata temu na planie kultowego już serialu "Lost" . Od razu coś między zaiskrzyło i sprawiali wrażenie szaleńczo w sobie zakochanych. Pragnęli być razem o czym może świadczyć fakt, że w czasie tegorocznych wakacji na Hawajach zaręczyli się, a ślub planowali na lato przyszłego roku.

Evangeline Lilly w 2007 rokuEvangeline Lilly w 2007 roku prphotos

Niestety, niekoniecznie musi się tak stać. Brytyjski aktor, znany też z "Władcy pierścienia", widziany był w objęciach innej kobiety w jednej z restauracji w Los Angeles. Świadkowie mówią, że na "tylko przyjaciół" nie wyglądali, całowali się i przytulali.

Siedzieli na samym środku sali i raczej nie zależało im na zachowywaniu prywatności. Wyglądali na bardzo sobie bliskich. Raczyli się margaritą, palili papierosy i byli bardzo wciągnięci w rozmowę - mówi źródło dla New York Post.

Sprawa wygląda dość dziwnie, ponieważ i Dominic i Evangeline utrzymywali wszystkich w przekonaniu, że to właśnie ze sobą chcą spędzić resztę życia. Oboje skutecznie milczeli na temat swojego związku i tak też jest w tym przypadku. Może po prostu się komuś przwidziało?

Plotki z Wysp znajdziecie TUTAJ!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.