Mariusz Pudzianowski zagra w "Terminatorze"?

Arnold Schwarzenegger już może zacząć się bać! Uwaga, Hollywood, nadchodzi Mariusz Pudzianowski! Nasz siłacz wziął udział w castingu do filmu "Terminator Salvation, początek przyszłości"! I poszło mu rewelacyjnie!

Jedni muszą chodzić na tysiące castingów, żeby otrzymać mały epizod w amerykańskiej superprodukcji, a "Pudzian" wziął udział w jednym castingu i od razu spodobał się producentom z Hollywood. Jak informuje "Fakt" nabór do najnowszej części filmu o walce ludzi z maszynami, odbył się pod koniec ubiegłego roku . Mariusz Pudzianowski na castingu oraz zdjęciach próbnych, wypadł znakomicie. Producenci przekonali się, że kamera go po prostu lubi!

Mariusz Pudzianowski zagra terminatora?Mariusz Pudzianowski zagra terminatora? mariusz pudzianowski/PIOTR BLAWICKI /SE/ EAST NEWS

W castingu brało udział mnóstwo aktorów i siłaczy, ale ostatecznie wybrano tylko dwóch pretendentów do zagrania głównej roli w "Terminator Salvation, początek przyszłości"! Jednym z nich jest Mariusz ! Zdjęcia do filmu, który w kinach pojawi się w maju 2009, rozpoczną się pod koniec bieżącego roku. "Pudzian" do USA ma lecieć we wrześniu i wtedy planuje odbyć z producentami filmu ostateczne rozmowy. Arnold Schwarzenegger jest obecnie gubernatorem Kalifornii. Kto wie może w 2010 to właśnie "Pudzian" będzie kandydatem w wyborach prezydenckich?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.