Victoria Beckham chce uciec z USA!

Kto rządzi w tym związku? Dotychczas to Victoria podejmowała najważniejsze decyzje dotyczące przyszłości jej i męża. To ona zdecydowała o wyjeździe rodziny do USA. Gdy jej marzenia o "amerykańskim śnie" nie spełniły się, Posh postanowiła wrócić do Europy. Problem w tym, że David chce zrobić w USA biznes i nie ma zamiaru dostosować się po raz kolejny do planów żony!

Przeprowadzka do USA, okazała się nietrafionym pomysłem. David Beckham miał wypromować w Ameryce piłkę nożną, a Posh planowała zostać gwiazdą Hollywood. Nie udało się ani jedno, ani drugie. Gdy Victoria została okrzyknięta najgorzej ubraną gwiazdą, a jej kolekcja została wycofana ze sprzedaży, miarka się przebrała. Posh postanowiła wrócić do Wielkiej Brytanii. Co na to jej mąż?

David zaprzyjaźnił się z Tomem Cruise'em i planuje kupić z nim na spółkę jedną z amerykańskich drużyn piłkarskich. Jak donosi "Party" David wraz ze Snoop Doggiem(!) chce założyć szkołę piłki nożnej dla czarnoskórych. Kampania reklamowa bielizny Armaniego przyniosła mu olbrzymią popularność, dlatego piłkarz nie chce wracać do Londynu. Beckham nie będzie już pantoflarzem? Oby!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.