Natasza Ubrańska i Janusz Józefowicz - koniec miłości?!

Choć Janusz i Natasza przekonują w mediach, że nadal są razem szczęśliwi, "Super Express" podważa ich słowa. Na dowód pokazuje zdjęcia z randki, reżysera i piosenkarki. Według dziennikarzy, ich mowa ciała nie kłamie - oni już się nie kochają!

"Super Express" spotkał w majówkę Janusza Józefowicza i Nataszę Urbańską w jednej z warszawskich kawiarni. Para nigdy nie była zbyt wylewna w okazywaniu uczuć, ale na spotkaniu zachowywała się jakby zupełnie się nie znała! Janusz rozmawiał ciągle przez telefon, a Natasza z nudów wysyła SMS-y. Nie było mowy o żadnych uściskach, pocałunkach czy uśmiechach. A jak ocenia komunikację niewerbalną znanej pary, psycholog?

Te zdjęcia pokazują, że emocje łączące tę parę wygasły. Te puste spojrzenia, zawieszane na wszystkim, tylko nie na partnerze, znudzone miny, obojętne gesty. Oni nawet nie usiłują pokazać, że coś ich może ze sobą łączyło. Są znudzeni sobą. Zakochani tak się nie zachowują. Oni muszą cały czas się dotykać, patrzeć sobie w oczy - powiedziała "SE" psycholog, dr Katarzyna Korpolewska.

Czy to już koniec wielkiej miłości, która wywołała skandal w świecie show-biznesu? Plotek w to nie wierzy. Może para tego feralnego dnia była najzwyczajniej w świecie zmęczona.

Więcej o: