Ola Kwaśniewska ma problemy finansowe?

Nieszczęścia chodzą parami. Ola Kwaśniewska , wie o tym doskonale. Nie dość, że straciła pracę w TVN, to jeszcze nie układa jej się w życiu prywatnym. Stres powoduje, że Oli jest coraz mniej.

Ola Kwaśniewska zniknęła z telewizji, ale wciąż pojawia się na salonach, co powoduje, że media nadal się nią interesują. Tygodnik "Świat i Ludzie" informuje, że Ola źle znosi odejście z telewizji i wciąż nie może znaleźć swojej drogi życiowej. Ola od kiedy wyprowadziła się z Pałacu Prezydenckiego, utrzymywała się sama. TVN ją pół roku temu zwolnił i Kwaśniewska żyje teraz z oszczędności.

Stać ją było na wszystko. A teraz nie jest już tak różowo. Ale Ola okazała się bardzo dojrzałą osobą i chce radzić sobie sama. Ma swój honor i nie będzie chodzić do rodziców po prośbę - powiedziała "Świat i ludzie" koleżanka Kwaśniewskiej

Z kolei "Życie na gorąco" zastanawia się nad przyszłością związku Oli i Wojtka Szuchnickiego. Gazeta sugeruje, że Ola być może już wkrótce zerwie z Wojtkiem. Poparcia swojej teorii "Życie na gorąco" szukało u jednego z byłych narzeczonych Oli.

Nigdy nie zrywała z dnia na dzień . To były rozstania aksamitne. Przekonywała, że jeśli łączy nas miłość, to przetrwamy kryzys. Ale nie odgrzewała uczucia, które minęło.

Ola KwaśniewskaOla Kwaśniewska Ola Kwaśniewska/kapif

Więcej o: