Joanna Liszowska rozstała się z narzeczonym!

To miał być ślub roku! Joanna Liszowska w pięknej białej sukni i Edyta Górniak śpiewająca na weselu "Ave Maria". Tak się jednak nie stanie, bo Joanna właśnie rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Tadeuszem Głażewskim!

Joanna Liszowska jest znów do wzięcia! O kryzysie w ich związku mówiło się już od wielu miesięcy. Ponoć przyczyną ich częstych sprzeczek był rozrywkowy charakter Tadeusza, który często imprezował bez Joanny. Plotkowało się nawet, że aktorka wybaczyła mu parę miesięcy temu zdradę! W końcu Joanna postanowiła wyprowadzić się od Tadeusza i skończyć ten toksyczny związek.

Joasia przechodzi teraz ciężki okres, dlatego nie chcielibyśmy tego komentować. Prosimy więc o uszanowanie tego trudnego dla niej czasu - powiedział "Faktowi" menadżer aktorki.

Co było przyczyną rozstania? Oboje mają bardzo silne charaktery i dlatego trudno im było dojść do porozumienia. Choć aktorka już kilkakrotnie oddawała Głażewskiemu pierścionek, a parę dni później pojawiała się z nim na jakieś imprezie, tym razem mówi się, że jej decyzja jest ostateczna.

Więcej o: