"Taniec z gwiazdami" - obsada 6 edycji

W mediach krąży już nieoficjalna lista "gwiazd" (zaraz wyjaśnimy skąd ten cudzysłów), które na początku sierpnia rozpoczną treningi do 6 edycji "Tańca z gwiazdami". Producenci programu zapowiadali, że szykują najmocniejszy skład gwiazd i nowa edycja będzie dłuższa niż poprzednie. Czy władzom TVN-u rzeczywiście udało się zaangażować do programu największe gwiazdy? Cóż. Pewne jest, że wystąpią m.in. Małgorzata Teodorska i Beata Kawka. Czy są gwiazdami? Osąd zostawiamy wam.

Z trudną techniką tańców standardowych i skomplikowaną choreografią latynoamerykańskich zmierzą się Małgorzata Teodorska (ta co ma bogatego faceta) , Beata Kawka (aktorka - już wiemy) i Magdalena Schejbal . Wszystkie panie podpisały już umowy z producentami programu.

Agencja Wyborcza.pl fot. tomasz wawer

Dzisiejszy "Fakt" z kolei donosi, że na udział w programie zdecydowała się również Justyna Steczkowska. Zważywszy na świetną figurę piosenkarki, jesteśmy pewni, że będzie znakomicie prezentowała się programie - ubrana w sukienki (albo w sweter i kozaki) . Ostatnio Steczkowska powiedziała, że nie będzie już bywała na salonach, bo chce być kojarzona ze swoją muzyką, a nie z imprezami dla Vipów. Program rozrywkowy w komercyjnej stacji raczej jej w tym nie pomoże... Ale co tam.

Agencja Wyborcza.pl fot. rafał mielnik

Jeden z portali internetowych do listy uczestników "Tańca z gwiazdami" dodał również Weronikę Rosati i Kasię Bujakiewicz. Kto wie może samotna Bujakiewicz, podobnie jak Kasia Cichopek spotka na parkiecie programu miłość swojego życia...

Agencja Wyborcza.pl fot. bartosz bobkowski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.