Internauta do Szymona Hołowni: Takiego przekrętu świat nie widział. Marszałek nie wytrzymał. Ostro odpowiedział

Szymon Hołownia nie wytrzymał. Zareagował i odpowiedział na nieprzyjemny komentarz internauty zamieszczony w mediach społecznościowych. Opublikował krótkie, lecz stanowcze zdanie.

Szymon Hołownia jest z całą pewnością przykładem prawdziwie nowoczesnego polityka. Marszałek Sejmu zdaje się doskonale odnajdywać w nowej roli, o czym świadczy jego zaangażowanie i doskonałe przygotowanie do każdego z wystąpień. Hołownia jest również niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje coraz to nowsze treści, które budzą skrajne emocje. Wszystko z powodu przekonań i sympatii politycznych. Jeden z negatywnych komentarzy internautów doczekał się odpowiedzi ze strony marszałka.

Zobacz wideo Szymon Hołownia wyraźnie się zirytował

Szymon Hołownia odpowiedział internaucie. Zrobił to bardzo merytorycznie

Szymon Hołownia nie wytrzymał. Postanowił zareagować na krytyczny komentarz jednego z internautów. Znalazł się on na TikTokowym koncie marszałka Sejmu i odnosił się do październikowych wyborów. "No właśnie lokale zamknięte a głosowanie się odbywało dalej. Takiego przekrętu świat nie widział" - napisał internauta. "Każdy, kto stawił się w lokalu przed 21 miał prawo zagłosować" - niemal natychmiast odpowiedział Szymon Hołownia. Trzeba przyznać, że komentarz nowego marszałka był bardzo merytoryczny. Doskonale "zgasił" nim chcącego wywołać aferę użytkownika TikToka.

Szymon Hołownia doskonale czuje się w nowej roli. Ma nawet czas na aktywność w mediach społecznościowych

Powierzenie Szymonowi Hołowni roli marszałka Sejmu zdaje się być dla niego prawdziwym powodem do radości. W końcu w polityce obecny jest już od kilku lat i wszystko wskazuje na to, że robi to z powołania.  Hołownia wie, że polityczna kariera to nie tylko posiedzenia w Sejmie. Dzięki regularnym publikowaniu postów udało mu się zebrać na TikToku blisko 200 tysięcy obserwujących. Odpowiedź Szymona Hołowni na negatywny komentarz internauty to pewnego rodzaju przełom. Z reguły angażuje on się w dyskusje jedynie z osobami, które stronią od nieuzasadnionego hejtu. Jak widać słowa opublikowane pod jego postem nie mogły obejść się bez echa. Krytyczne słowa znalazły się pod postem, w którym marszałek cieszył się z frekwencji na październikowych wyborach.

Szymon HołowniaSzymon Hołownia Fot. Dawid Żuchowicz / Agencja Gazeta

Więcej o:
Copyright © Agora SA