Dorota Szelągowska pokazała taras. Boski? To mało powiedziane! Uwagę zwraca jeden element

Dorota Szelągowska zamieściła w sieci relację, w której pochwaliła się nowym zakupem. Uwagę zwraca wystrój tarasu projektantki. Jest naprawdę imponujący - przestronny i wygodny.

Dorota Szelągowska w relacji na Instagramie pokazała swój taras. Projektantka kupiła niedawno dmuchany basen i chciała pochwalić się nim w sieci.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem

Dorota SzelągowskaSzelągowska pozuje bez makijażu. Została porównana do Kate Winslet

Dorota Szelągowska pokazała taras. Jest boski!

Dorota Szelągowska wrzuciła do sieci zdjęcie ze swojego tarasu. Powierzchnia tego miejsca jest dość duża, ale największe wrażenie robi wystrój, co chyba nie powinno dziwić z uwagi na to, czym zajmuje się właścicielka. 

Taras jest przestronny i urządzony ze smakiem. Wygodne sprzęty i dużo zieleni. To na pewno idealne miejsce do relaksu po pracy.

Taras Doroty SzelągowskiejTaras Doroty Szelągowskiej Dorota Szelągowska/Instagram screen

Bohaterem zdjęcia jest dmuchany basen, który Dorota Szelągowska zakupiła w sieci, by móc ochładzać się w upalne dni lata. Basen nie jest taki mały, bo z powodzeniem mieści się w nim kilka dorosłych osób, a jednak zmieścił się w rogu tarasu. Widać też meble ogrodowe. Jest kanapa pleciona z trawy morskiej przykryta szarą tkaniną z ogromnymi poduchami. Obok stoją ogromne palmy i bananowce w przepięknych donicach podobnie jak meble plecionych z trawy. Na podłodze miękki dywan w szaro-czarny wzór. No i w rogu tarasu stoi dmuchany basen.

Pozazdrościłam basenu - napisała Dorota Szelągowska

Upały nie odpuszczają. Wszyscy starają się radzić sobie z wysokimi temperaturami. Również gwiazdy mają sposoby na to, by się ochłodzić. Monika Morozowska pokazała w sieci, jak pluska się na wsi w dmuchanym basenie. Basen nie wydaje się duży i aktorka sama śmieje się, że to luksus w skali mikro. Jednak na zdjęciu widać, że z kąpieli w nim korzysta z powodzeniem wraz z dziećmi i przyjaciółkami. Wiele gwiazd polubiło jej post, a Dorota Szelągowska przyznała, że pozazdrościła tego basenu i sama zakupiła podobny.

Dorota SzelągowskaSzelągowska odpoczywa w ogrodzie. Odkryła nową pasję? Fani: Multitalent

Też wam się podoba taras projektantki?

Więcej o: