Córka Joanny Krupy skończyła pięć miesięcy, ale fanki skupiły się na czymś innym. Rozpętała się burza: Sadzana na siłę

Joanna Krupa pochwaliła się uroczym zdjęciem córki. Chociaż modelka skupiła się na tym, że dziewczynka skończyła pięć miesięcy, to niektórzy obserwatorzy zwrócili uwagę na coś zupełnie innego.

Joanna Krupa jest aktywna w mediach społecznościowych i co chwila publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu jej wielbiciele pozostają z nią w stałym kontakcie, a modelka może dzielić się szczegółami ze swojego życia. Odkąd została mamą, jej Instagram zdominowała mała Asha Leigh. Chociaż dziewczynka nie przestaje zachwycać urokiem, to wciąż znajdują się ''życzliwi'', którzy postanawiają ingerować w jej wychowanie. 

Zobacz wideo Gwiazdy, które niedawno powitały na świecie dzieci

Joanna Krupa w ogniu krytyki

Joanna Krupa spełnia się w roli mamy, a dziewczynka jest jej oczkiem w głowie. Instagram modelki przepełniony jest zdjęciami córki w kolorowych strojach i w uroczych fryzurach. Mimo że Asha ma dopiero pięć miesięcy, modelka dba o jej wygląd, czym chwali się za pośrednictwem mediów społecznościowych Niedawno gwiazda opublikowała zdjęcie uśmiechniętej córki, która skończyła właśnie pięć miesięcy, a na profilu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Chociaż większość z nich była w pozytywnym tonie, to pojawiły się również te podważające metody wychowawcze Joanny. Niektóre fanki mają wątpliwości co do tego, czy pięciomiesięczna dziewczynka powinna już sama siedzieć. 

Wow, już sama siedzi?
Sadzana na siłę - piszą fanki.

Joanna KrupaJoanna Krupa instagram.com/joannakrupa

To nie pierwszy raz, gdy obserwatorki Joanny zastanawiają się, czy modelka nie popełnia błędów w wychowaniu córki. Pod zdjęciami małej zawsze pojawiają się komentarze młodych mam, które wymieniają się swoimi doświadczeniami związanymi z samodzielnym sadzaniem maluchów. Warto jednak zaznaczyć, że za każdym razem, gdy dziewczynka jest w siedzącej pozycji, ma za plecami poduszkę. 

KK

Więcej o:
Komentarze (1)
Córka Joanny krupy skończyła pięć miesięcy, ale fanki skupiły się na czymś innym. ''Sadzana na siłę''
Zaloguj się
  • cerrie35

    0

    Zdjęcie jest głupie i niedorzeczne. Dziecko siedzi podparte poduszką, a to faktycznie może wskazywać na to, iż dziewczynka jeszcze nie umie siedzieć samodzielnie. Przypuszczalnie też dziecko tak zostało posadzone na potrzeby zdjęcia. Ogólnie każdy pediatra powie, że nie powinno się podpierać dziecko poduszkami jeśli samodzielnie nie wykazuje jeszcze chęci do siadania. W ten sposób można tylko skrzywić dziecku kręgosłup, który nie jest jeszcze dostatecznie wykształcony. Może Krupowa jest jedną z tych insta madek, które prześcigają się w robieniu przeróżnych fotek na pokaz, aby "Pochwalić się", że jej dziecko prześcignęło w jakimś tam etapie rozwojowym inne niemowlaki, podczas gdy tak naprawdę w życiu realnym taki niemowlak jeszcze praktycznie niewiele potrafi.
    Nie zdziwiłabym się jakby niedługo Krupowa zrobiła małej zdjęcie, jak ta siedzi i trzyma w rączkach książeczkę z obrazkami. I podpis do zdjęcia "Popatrzcie, moja 8-miesięczna córeczka już sama czyta książeczki". Chore.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX