Obserwatorka Joanny Krupy skrytykowała wygląd jej męża. Fani: Jedyne dno, jakie widzę, to Twój komentarz

Pod zdjęciem męża Joanny Krupy i ich córki pojawił się hejterski komentarz. W obronie małżonków stanęli fani. Zrobiło się ostro.
Zobacz wideo Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa i jej mąż w zeszłym roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Na początku lipca urodziła się ich córka, Asha Leigh. Dziewczynka od razu skradła serca rodziców, którzy chętnie pokazują jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Jedno z nich jednak oburzyło internautkę.

Joanna Krupa i jej rodzina zaatakowani w sieci

Ujęcie zostało wykonane w ogrodzie modelki i jej rodziny. Na kanapie siedzi 50-letni Douglas Nunes, który trzyma na rękach córkę. Jedna z użytkowniczek Instagrama nie powstrzymała się przed obraźliwym komentarzem.

Dziadek z wnuczką, Masakra, okropne. (...) Dno - brzmi.

Mąż Joanny Krupy z córkąMąż Joanny Krupy z córką Instagram.com/ nunes451

W obronie bliskich Joanny Krupy stanęli ich zwolennicy:

Jedyne dno, jakie widzę, to Twój komentarz.
Nie wiem, ale ta kobieta ewidentnie wylewa swoje wszystkie frustracje. Mogłaby porozmawiać ze znajomymi, a nie hejtować ludzi.
Może zazdrości Asi takiego życia, męża albo coś, choć nawet to nie usprawiedliwia tej pani, do pisania hejtu i plucia jadem. Bo kto normalny obraża małe dziecko? - piszą.

Nie zabrakło oczywiście miłych słów, w których internauci wyrażają swoje zachwyty nad więzią, jaka łączy ojca z córką. Ich zdaniem to jeden z najpiękniejszych widoków.

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub kościelny w sierpniu 2018 roku. Ceremonia odbyła się w Krakowie. Wcześniej, na początku lipca, odbył się ich ślub cywilny. Poznali się podczas spaceru z psami. Modelka podkreśla w wywiadach, że od razu poczuła, że to z nim chce założyć rodzinę i mieć dzieci. Dzieli ich 10 lat różnicy.

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
Obserwatorka Joanny Krupy skrytykowała wygląd jej męża. Fani: Jedyne dno, jakie widzę, to Twój komentarz
Zaloguj się
 • lenkaa4

  Oceniono 8 razy 8

  A co to obchodzi tę kobietę ile lat ma nie jej mąż?

 • j-a-ga

  Oceniono 6 razy 6

  A może fance o psa chodziło?

 • 4v

  Oceniono 4 razy 4

  no cóż. młody facet choć szybko osiwiał (zwykle albo łysina, albo siwizna nadchodzi wcześnie, taki już męski los), ale jakieś babsko co zaciążyło z Sebiksem w wieku 17 lat (Sebiks miał 15, bo on lubił starsze i doświadczone) będzie na tym zdjęciu widzieć dziadka z wnuczką.

  taki już los nieszczęśliwych bab, które są "madkami bombelków", a ojciec dziecka najpewniej siedzi, za alimenty...

 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  jakie studia należy ukończyć żeby zostać "obserwatorką" albo "fanem".... dużo się zarabia po takich studiach? i kto są ci Państwo na zdjęciach? fani czy obserwatorzy?

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo fajna fotka ładnej mamusi i zdrowego, uśmiechniętego dziecka, tatuś dziecka nie unika nie mówiąc o piesku.
  Tym co widzą problem w różnicy wieku powem, że zazdroszczą albo nie znają życia, wiele młodych kobiet woli starszego, ustabilizowanego faceta a nie rówieśników co to im mecze, beemy i dupy na disco polo są solą życia a już te co z wielkiej miłości zaciążyły jako nastolatki to już zupełnie tego ie rozumieją a już kasa, ciuchy i kosmetyki w ogóle odpalają szajbę.

 • sanmartino

  Oceniono 1 raz 1

  Co to za facet i czyj to pies? O co w ogóle chodzi?

 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  nie wiem kto to jest ta Pani Krupa ale jakby nie puszczała w sieć takich bzdetów to nikt by jej nie "atakował".. a z drugiej strony co trzeba mieć w głowie w miejsce mózgu żeby być "obserwatorką" cudzego życia.... brak własnego czy co?

 • grajag

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo męski i przystojny facet ale czego nie rabi zawiść i zazdrość. To takie polskie.

 • gefreiterhaber

  0

  dajcie spokoj z tym trzecim swiatem. mamy inne problemy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX