Obserwatorka Joanny Krupy skrytykowała wygląd jej męża. Fani: Jedyne dno, jakie widzę, to Twój komentarz

Pod zdjęciem męża Joanny Krupy i ich córki pojawił się hejterski komentarz. W obronie małżonków stanęli fani. Zrobiło się ostro.
Zobacz wideo Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa i jej mąż w zeszłym roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Na początku lipca urodziła się ich córka, Asha Leigh. Dziewczynka od razu skradła serca rodziców, którzy chętnie pokazują jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Jedno z nich jednak oburzyło internautkę.

Joanna Krupa i jej rodzina zaatakowani w sieci

Ujęcie zostało wykonane w ogrodzie modelki i jej rodziny. Na kanapie siedzi 50-letni Douglas Nunes, który trzyma na rękach córkę. Jedna z użytkowniczek Instagrama nie powstrzymała się przed obraźliwym komentarzem.

Dziadek z wnuczką, Masakra, okropne. (...) Dno - brzmi.

Mąż Joanny Krupy z córkąMąż Joanny Krupy z córką Instagram.com/ nunes451

W obronie bliskich Joanny Krupy stanęli ich zwolennicy:

Jedyne dno, jakie widzę, to Twój komentarz.
Nie wiem, ale ta kobieta ewidentnie wylewa swoje wszystkie frustracje. Mogłaby porozmawiać ze znajomymi, a nie hejtować ludzi.
Może zazdrości Asi takiego życia, męża albo coś, choć nawet to nie usprawiedliwia tej pani, do pisania hejtu i plucia jadem. Bo kto normalny obraża małe dziecko? - piszą.

Nie zabrakło oczywiście miłych słów, w których internauci wyrażają swoje zachwyty nad więzią, jaka łączy ojca z córką. Ich zdaniem to jeden z najpiękniejszych widoków.

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub kościelny w sierpniu 2018 roku. Ceremonia odbyła się w Krakowie. Wcześniej, na początku lipca, odbył się ich ślub cywilny. Poznali się podczas spaceru z psami. Modelka podkreśla w wywiadach, że od razu poczuła, że to z nim chce założyć rodzinę i mieć dzieci. Dzieli ich 10 lat różnicy.

AW