Joanna Krupa urodziła! Jej mąż pokazał intymne zdjęcia z poródówki. Zdradził też imię i płeć dziecka

Joanna Krupa urodziła. Jako pierwszy tą radosną nowiną pochwaliła się jej mąż, który pokazał zdjęcia maleństwa tuż po porodzie. Zdradził przy okazji płeć i imię pociechy.

Joanna Krupa i Douglas Nunes zostali rodzicami. 2 listopada na świat przyszła ich córeczka. Informację o tym przekazał mąż modelki, który opublikował na swoim Instagramie zdjęcie córki. Nunes dodał też, że dziewczynka ma na imię Asha Leight.

Joanna Krupa urodziła

Nunes pokazał bardzo intymne zdjęcie ze szpitala. Widać na nim śpiącą Joannę Krupę, która trzyma w swych ramionach córeczkę. Do pięknej fotografii załączył również opis.

Asha Leigh Nunes i jej niesamowita mama - napisał.  

Joanna Krupa z córkąJoanna Krupa z córką Fot. nunes451/Instagram

Niedługo później informację o narodzinach córki podała też Joanna Krupa. Szczęśliwa mama napisała, że dzień porodu był dla niej najważniejszym w całym życiu. 

Jeden z najbardziej niesamowitych, emocjonalnych i najtrudniejszych dni w moim życiu. Mała dziewczynka Asha Leigh Nunes urodziła się 11.02.19 o 17.50. Mogę tylko powiedzieć, że kobiety są prawdziwymi wojowniczkami - zdradziła Krupa. 

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami i życzeniami dla młodych rodziców. My również gratulujemy i mamy nadzieję, że Asha będzie rosła jak na drożdżach. 

Joanna Krupa wyprawiła baby shower

Zobacz wideo

AG 

Więcej o: