Anita i Adrian ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' spodziewają się drugiego dziecka. Pochwalili się na Instagramie

Anita i Adrian ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' spodziewają się drugiego dziecka. Radosną nowiną podzielili się na Instagramie. Będzie chłopczyk czy dziewczynka?

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w programie ''Ślub od pierwszego wejrzenia'', emitowanym w stacji TVN. Ich małżeństwo jest eksperymentem w pełnym tego słowa znaczeniu - po raz pierwszy zobaczyli się w dniu ślubu, na oczach tysięcy widzów. Niewiele osób wróżyło im sukces, jednak okazało się, że udało im się stworzyć wspaniały związek. Owocem ich miłości jest syn Jerzy. Okazuje się, że już niedługo ich rodzina się powiększy. 

Zobacz wideo

Anita i Adrian ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' znów zostaną rodzicami

Niedawno Anita podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowym. Przyszła mama opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie całej rodziny i podzieliła się swoim szczęściem z fanami. 

Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa, ponieważ pierwsza, którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie - ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!! Jak będzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon! - napisała Anita na swoim profilu na Instagramie
 

Szczęśliwi rodzice nie zdradzili na razie płci dziecka, ale sama informacja o powiększeniu ich rodziny  spotkała się z niezwykle ciepłym odbiorem ze strony ich fanów. Na Instagramie Anity pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami.

Cudownie! Gratulacje!!! Uwielbiam Was oglądać. Nawet specjalnie oglądam sezon "Ślub od pierwszego wejrzenia" z Waszym udziałem, żeby przypomnieć, jaka to piękna miłość.
Ojej, gratulacje! Twórzcie dalej tak cudowną rodzinę! Wspaniale się na Was patrzy. Życzę dużo zdrowia i szczęścia - możemy przeczytać w komentarzach.

Dołączamy się do życzeń i gratulacji! 

KK

Więcej o: