Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła nam szczegóły chrztu syna. Pokazała też niepublikowane zdjęcia [TYLKO U NAS]

Anita i Adrian, którzy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", ochrzcili syna. W rozmowie z Plotkiem dumna mama opowiedziała nam o szczegółach uroczystości. Zdradziła też, kto pojawił się wśród zaproszonych gości.
Zobacz wideo

Kilka dni temu Anita, uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia", wspominała piękne chwile. Razem z Adrianem ochrzcili swojego syna Jerzego, który urodził się w czerwcu 2019 roku. Tancerka opublikowała na Instagramie zdjęcia z uroczystości, jednak my skontaktowaliśmy się z nią, żeby poznać więcej szczegółów.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ochrzcili syna

Choć Anita dopiero teraz poinformowała o tym fakcie, to okazuje się, że uroczystość odbyła się... w styczniu!

Wszystko odbyło się zaraz po świętach Bożego Narodzenia, dzień przed świętem Trzech Króli - wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Anita i Adrian ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' ochrzcili synaAnita i Adrian ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' ochrzcili syna Plotek Exclusive

Dlaczego nie chciała wcześniej podzielić się tą radosną nowiną wcześniej? Powód jest dość zrozumiały:

Nie spieszyliśmy się z publikacją, bo myśleliśmy, że jest to dość osobiste, rodzinne wydarzenie. Ale dzięki zdjęciom mamy piękną pamiątkę - podkreśliła.

Rodzice zadbali o każdy szczegół uroczystości, która odbyła się w Szczecinie, skąd pochodzi Adrian. Ze względu na bliskość morza zdecydowali się na dekoracje i dodatki w klimacie morskim. Co więcej, ten dzień był także szczególny z innego powodu. 5 stycznia urodziny obchodziła prababcia Jerzyka, dlatego na przyjęciu były aż dwa torty. Niestety, nie upiekła ich Ania Wróbel z drugiej edycji show, która zawodowo zajmuje się cukiernictwem. Choć nie zabrakło jej na chrzcie, to nie było szans na przetransportowanie wypieków samolotem z Krakowa do Szczecina. Anita bardzo ceni sobie znajomość z uczestnikami show:

Mamy bliskie kontakty, wręcz przyjacielskie, więc ich też nie zabrakło. Jak widać wspólne doświadczenia mocno łączą i sprawiają, że można znaleźć trwałe przyjaźnie - podkreśliła.

Anita o chrzcie syna

Anita opowiedziała też o stylizacjach, jakie wybrali razem z Adrianem. Tancerka miała dwa zestawy. W kościele zjawiła się w długiej sukience w kropki, później przebrała się w garsonkę w kwiaty. Jerzyk był ubrany identycznie jak tata, czyli w kraciasty komplet, czego jednak nie widać spod jego kurtki.

Tancerka przesłała nam także niepublikowane zdjęcia. Możecie zobaczyć je w naszej galerii.

AW