Kasia Tusk na co dzień godzi macierzyństwo z pracą zawodową. Właścicielka marki modowej jest mamą dwóch córek. Influencerce niekiedy zdarza się pokazać swoje pociechy na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się natomiast niespodzianką, którą dla nich przygotowała. To spełnienie marzeń każdego dziecka.
Kasia Tusk dba o to, żeby czas spędzony z córkami był kreatywnie wykorzystany. Czasem zdarza jej się pokazywać na Instagramie zajęcia, w które aktywnie zaangażowana jest cała rodzina. Ostatnio influencerka postanowiła zaskoczyć swoje pociechy i stworzyła dla nich z krzeseł, poduszek i kocyków bazę do zabawy, która czekała na nie po powrocie z przedszkola. Właścicielka marki modowej zrelacjonowała przygotowania na InstaStories. Okazało się, że stworzenie dziecięcego raju wcale nie było takie trudne i zajęło celebrytce dosłownie kilka chwil. "W tym tygodniu dosłownie nic mi nie wychodziło" - zaczęła relację. Aby zapomnieć o gorszych chwilach, Tusk zdecydowała się zrobić przyjemność swoim pociechom.
To chociaż bazę w piątkowy wieczór zrobiłam dla dzieci. Portos (pies Kasi Tusk – przyp. red.) niestety nie zna się na żartach i myślał, że to dla niego
- napisała pod relacją. Influencerka dodała też, że uszczęśliwianie innych pomaga jej odnaleźć spokój. "Bycie opoką dla innych najbardziej wzmacnia" - podsumowała. Zdjęcia bazy córek Kasi Tusk znajdziecie w naszej galerii.
Pomysł Kasi Tusk zachwycił jej internetowych obserwatorów. Wielu komentujących twierdziło, że własna baza do zabawy była nieodłączną częścią ich dzieciństwa. "Domowa baza, przecież to konieczność po każdym długim dniu - nie tylko w przedszkolu! Mistrzostwo", "Kasiu! Czy możesz mnie zaadoptować, ja chce do bazy! Mogę tam być nie tylko z dziewczynkami, dla Portosa też ogarniemy jakiś kącik, a ty sobie popracuj, odpocznij", "Wspomnienia to coś, czego nie kupimy za żadne pieniądze’, "Baza, wspomnienie szczęśliwego dzieciństwa. Dzieci to lubią" - czytamy w komentarzach.
Romanowska nie wraca na plan "Rancza". Serialowy Pietrek komentuje: Jakieś powody są
Anna Dymna: Dostaję listy, w których piszą "nie żryj tyle, zapyziały misiu"
Nie walki przyniosły Pudzianowskiemu najlepszy interes. Wziął od razu sześć. "Pieniądz robi pieniążki"
Wpadka Holeckiej podczas relacji na żywo. Widzowie zaskoczeni po jej słowach o Hiszpanii i zaćmieniu
Wiśniewska mówi o wakacjach z synami po rozstaniu. "Tak samo robi tata dzieci"
Pitt znów zagląda do kieliszka. Felicjańska nie wróży nic dobrego: Niepokoi mnie to
Zapytali Igę Świątek, co ma w torbie tenisowej. Niewiarygodne, co trzyma tam z lenistwa
Spięcie na antenie TVN24. "Chyba zakończymy rozmowę"
72-letni polityk znów stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranka jest młodsza o 34 lata