Joanna Krupa ma za sobą dwa zakończone małżeństwa. Pierwsze z amerykańskim biznesmenem Romainem Zago, którego żoną została w 2013 roku. Cztery lata później para wzięła rozwód, a rok później Krupa wyszła za mąż za Douglasa Nunesa, któremu urodziła córkę Ashę. Ich związek to także przeszłość i modelka nie ukrywa, że nie dogadują się najlepiej. Jednak robi wszystko, co może, by dla dobra córki, nie drzeć z jej ojcem kotów (nie zawsze to wychodzi). Inaczej sprawa wygląda z pierwszym mężem. Nadal jest jego przyjaciółką i jak mówi w nowym wywiadzie, jej bliscy chcieliby, by byli małżonkowie dali sobie drugą szansę i do siebie wrócili.
Joanna Krupa przeżyła z Romainem Zago ponad dekadę. Okazuje się, że nie potrafią zapomnieć wspólnych chwil i cały czas są dla siebie wsparciem i pozostają w stałym kontakcie telefonicznym. - Z Romkiem jesteśmy bardzo blisko, jesteśmy best friends. Jest niesamowitym człowiekiem, ma ogromne serce. Niestety nie jesteśmy razem przez różne sytuacje, ale wiem, że dalej jestem dla niego bardzo ważna - zwierzyła się przed kamerą Viva.pl. Niedawno byli małżonkowie przechodzili razem trudne chwile, bo zmarł ich ukochany piesek. Mowa o suczce Darli, którą swego czasu razem się opiekowali.
Ostatnio zmarł nasz piesek i zastanawiał się przy mnie: dla kogo ja będę teraz żył, bo nie mam ani dzieci, ani nie mam bliskiej rodziny? Ja jestem jego rodziną i nawet jak nie jesteśmy razem, to trzymamy się blisko
- przyznała gospodyni "Top Model".
W 2017 roku Romain Zago udzielił wywiadu w "Fakcie", w którym mówił, że choć podpisał papiery rozwodowe, to wierzy, że przyjdzie czas, że on i Krupa będą mogli znowu być razem. - Może nadejdzie czas, w którym zdamy sobie sprawę, że nawaliliśmy i damy sobie wtedy drugą szansę. Wystarczy spojrzeć na Justina Timberlake'a i Jessicę Biel. Rozstali się na rok, wrócili do siebie, wzięli ślub i mają dziecko. Nie jesteśmy na tym samym celebryckim poziomie, ale mamy podobne style życia. Zobaczymy więc, co przyszłość nam przyniesie - powiedział Zago. Co ciekawe, podobnego zdania są bliscy modelki, o czym właśnie powiedziała.
Każdy, kto go poznał, był w nim zakochany. Wszyscy pamiętają, jaki to wspaniały człowiek, jakie ma dobre serce. I teraz moi bliscy ciągle mnie podpuszczają, że może powinniśmy do siebie wrócić
- podsumowała. Jej zdjęcia z Romainem - w tym ze wspólnych wakacji - znajdziecie w galerii na górze artykułu.
Rozenek tak odstawiła się na Galę Mistrzów Sportu. Modowy ekspert nie ma wątpliwości
Beata Kozidrak myliła tekst swojego hitu na Gali Mistrzów Sportu. Fani nie zawiedli
Zillmann i Lesar na Gali Mistrzów Sportu. Nie szczędziły sobie czułości
Syn Patrycji Markowskiej skończył 18 lat. Na urodzinowej imprezie bawił się dawno niewidziany Grzegorz Markowski
Prześwity i odważne kolory na Gali Mistrzów Sportu. Kreacja Szeremety załamała stylistę
Nie wszyscy byli zachwyceni przemową Lewandowskiej. "O co jej chodzi?"
Wszyscy mówią o nagraniu z udziałem Majdana. Ten nie wytrzymał: Zachowałbym się tak jeszcze raz
Lewandowska pokazała mieszkanie w Warszawie. Minimalizm ponad wszystko
Lewandowska cała w różu na Gali Mistrzów Sportu. Wybrała ryzykowny fason