Paulina Drażba jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną TVP Polonia. Najwięcej uwagi poświęca programowi "Polonia 24. Tygodnik". "To program, który tworzymy z myślą o Polakach mieszkających za granicą. Z ich ogromnym zaangażowaniem, wsparciem, pod ich czujnym okiem. Czym żyją nasi Rodacy? O tym wam opowiadamy" - pisała niedawno na swoim profilu na Instagramie. Wygląda na to, że teraz Drażba będzie musiała poświęcić uwagę komuś jeszcze... Prezenterka wyznała, że jest w ciąży!
Dziennikarka napisała entuzjastyczny i żartobliwy post, w którym ogłosiła ciążę. "Drogi synku. Ten niski, zmysłowy głos, który budzi cię każdego ranka - to twój stary. A ten najpiękniejszy, telewizyjny szept to ja, twoja mama" - pisała. Później dopisała: "Pamiętajcie, jeśli ktoś by się pytał, jesteśmy miłą, normalną rodziną". Do wpisu dołączyła zdjęcia z niebieskimi balonami. Ciążowy brzuch zakryła pod luźną sukienką. Po ujęciach widać, że Drażba jest bardzo podekscytowana swoją nową rolą. W komentarzach zaroiło się od gratulacji. "Ależ to jest niesłychanie wspaniała wiadomość. Tak się cieszę. Wzrusz na maksa" - pisała Marta Manowska. "O! Wreszcie! Mega gratulacje i strasznie się cieszę" - dodał Michał Paciorowski. Zdjęcia, o których mowa, znajdziecie w galerii na górze strony.
Jakiś czas temu prezenterka pochwaliła się, że w dziesiątą rocznicę cywilnego ślubu postanowiła przysiąc temu samemu mężczyźnie również w kościele. Mężem dziennikarki jest Jerzy Kamiński. Jak donosił wtedy portal Pomponik.pl, mężczyzna nie miał wówczas nic wspólnego z show-biznesem. W tamtym czasie pracował w gastronomii. "To był dla nas wyjątkowy dzień. Wczoraj po raz drugi powiedzieliśmy: Tak. W dziesiątą rocznicę ślubu cywilnego, punktualnie o trzynastej, przekroczyliśmy próg tego małego, pięknego, wiejskiego kościoła w moich rodzinnych stronach" - pisała wtedy Drażba. Na nagraniu widzimy dziennikarkę w białej, długiej sukni. Uroczystość faktycznie odbyła się w małym, lokalnym kościele. Było kameralnie, ale rodzinnie. ZOBACZ TEŻ: Olga Frycz planuje ślub? Jej reakcja na komentarz Bohosiewicz mówi wiele.
Miller poddała się liftingowi tygrysiemu. Gojdź grzmi o "głupim trendzie" i mówi o konsekwencjach
Skolim przekazał wieści ws. swojej stacji benzynowej. Wszystko przez sytuację na Bliskim Wschodzie
W środę Maja Bohosiewicz pokazała wiadomość od Sandry Kubickiej. Naprawdę takie słowa padły
Jarosław Gugała chciał pozwać TVP. Prawnik go ostrzegł. "Nie pozostawił mi złudzeń"
Aneta Zając opublikowała swoje zdjęcia sprzed metamorfozy. "Nie poznałam tej osoby"
Facebook zablokował nową grafikę Damięckiej. Ta dosadnie skomentowała
Agnieszka Woźniak-Starak wprost o Marcie Nawrockiej. Tak oceniła jej wywiad w TVN24
Syn Trumpa trafi do wojska? Amerykanie domagają się, by Barron został wysłany na front. Jest jeden problem
Doda nazwała Gessler "wrednym czupiradłem". Teraz mówi o przeprosinach