Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już na początku lutego poinformowali o tym, że mają kolejne dziecko w drodze. Na razie nie zdradzili żadnych szczegółów. Na TikToku jednak pojawił się filmik, na którym Dąbrowski nawiązuje do ciąży żony i innych influencerek. Choć nie ujawnił tego wprost, fani twierdzą, że naprowadził ich na wiadomość, że para oczekuje bliźniaków!
W ostatnim czasie wiele par influencerów i celebrytów ogłosiło, że spodziewa się dzieci. Wśród nich jest Wersow i Friz, Zuzanna Borucka i jej partner Cyprian, Lil Masti i Tomasz Woźniakowski oraz oczywiście Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski. Obecnie na TikToku popularny jest trend, w którym użytkownicy zgadują, jakiej płci będzie dziecko. Do zabawy dołączył Jan Dąbrowski, który opublikował filmik zgodnie ze swoimi przewidywaniami. Youtuber typuje, że Wersow będzie miała córkę, Zuzanna Borucka syna, a Lil Masti córkę. Jednak to, co napisał później, wszystkich zaskoczyło. Przy imieniu swojej żony wkleił emotki dwóch chłopców! Nie rozwinął, co dokładnie chciał przez to przekazać. Według widzów albo chciał zażartować, albo pochwalił się wspaniałą wiadomością. Dąbrowski nie odpowiedział na żaden komentarz z pytaniem, czy para spodziewa się bliźniąt.
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają już dwie córki: trzyletnią Polę i prawie dwuletnią Nelę. Jak mówiła influencerka, od zawsze chciała mieć dużo pociech. Oboje twierdzą, że do kwestii powiększenia rodziny zawsze podchodzili dojrzale.
Nie wyobrażam sobie, żeby moje dzieci nie miały obok siebie rodzeństwa. Ja moim rodzicom jestem bardzo wdzięczna za to, że było nas w domu sporo. Niesamowicie to doceniam - mówiła Przybysz w wywiadzie z "Plejadą".
Myślicie, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się bliźniaków?
ZOBACZ TEŻ: Sylwia Przybysz wyznaje, że córkami zajmuje się opiekunka. Jan Dąbrowski i tak narzeka [PLOTEK EXCLUSIVE]
To zwróciło uwagę ekspertki w stylizacji Kosiniak-Kamysz. Takich słów nikt się nie spodziewał. "Tego nie da się kupić"
Posłanka PiS udawała, że rozmawia przez telefon. Nie do wiary, co zrobił dziennikarz TVN24. "Pozamiatał"
Przyjaciółka Dody opowiedziała o walce z rakiem trzustki. To był pierwszy niepokojący objaw
Zastrzyki z silikonu zdeformowały jej twarz. Teraz Polka pokazała efekty pierwszej operacji. "W końcu widać oczy"
Mundialowy hit dzieli kibiców. Zły wybór? Shakira nie chciałaby usłyszeć, co powiedział nam Marek Sierocki
Kto zastąpi Kusego i Japycza? Reżyser "Rancza" zabrał głos i mówi wprost
Za cztery dania w restauracji w Hotelu Gołębiewskim w Pobierowie zapłacił 239 zł. "Wielce się nie najadłem"
Julia Suryś wzięła ślub. Jej suknia ślubna zachwyca
Cichopek w krwistej czerwini na Gali Woman Power. Uwagę zwracają buty Kurdej-Szatan. Boli od samego patrzenia