Sylwia Przybysz wyznaje, że córkami zajmuje się opiekunka. Jan Dąbrowski i tak narzeka [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski razem wychowują dwie córki - Polę i Nelę. 24-latka jest teraz w ciąży, więc ich rodzina wkrótce jeszcze się powiększy. Zapytaliśmy parę influncerów, jak łączą pracę z wychowywaniem dzieci.

Sylwia Przybysz swoją karierę zaczęła od muzyki, a dokładnie od publikowania coverów na YouTube. Niedługo po jej pierwszych krokach w sieci została odkryta przez wytwórnię muzyczną. Dziś karierę stawia na drugim planie - na pierwszym miejscu jest rodzina, którą tworzy wraz z mężem Janem Dąbrowskim. Jak łączą pracę z opieką nad córkami?

Zobacz wideo Jak Przybysz i Dąbrowski łączą pracę z opieką nad córkami?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski tak łączą pracę z wychowywaniem córek

Na gali Bestsellery Empiku 2022 nasz reporter Maciej Lechociński postanowił poruszyć tę kwestię z młodymi rodzicami. Przybysz wyznała:

Nasza praca to też trochę nasze życie codzienne. Pokazujemy nasze rodzicielstwo w internecie i to, co robimy w domu. (...) Mamy też pomoc od rodzeństwa i opiekunki dziewczynek, więc zachowujemy równowagę. Nie jesteśmy tym przytłoczeni, a jednocześnie spędzamy z dziewczynkami tak dużo czasu i (...) nie ma nic piękniejszego. 

Jak wygląda natomiast perspektywa męża Przybysz? Jego odpowiedź zaskoczyła influencerkę.

Ciężko się to łączy, jeśli mam być szczery. Troszeczkę czuję, że zaniedbałem YouTube'a. (...) Da się to pogodzić, ale nie jest łatwo, każdy rodzic o tym wie.

Przybysz dodała, że bycie w wolnym zawodzie jest niemałym komfortem przy wychowywaniu dzieci. Rodzice dziewczynek mogą pracować z domu. Mają firmę, w której naprzemiennie dzielą się obowiązkami. Wkrótce rodzina influencerów ulegnie zwiększeniu. Przybysz jest w szóstym miesiącu ciąży. Na razie imię dziecka nie jest znane. 

Zobacz też: Bestsellery Empiku 2022. Sylwia Przybysz podkreśliła ciążowe krągłości w kombinezonie. Obok dumny tata

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.