Wieści ze świata show-biznesu znajdziecie również na Gazeta.pl.
W czerwcu Olga Frycz zaskoczyła informacją na temat swojej ciąży. Aktorka od razu zdradziła, że spodziewa się córki, dla której wybrała imię Zofia. Wspomniała również o tym, że nie boi się samodzielnego macierzyństwa. Wielu internautów było więc ciekawych, co z ojcem dziecka, a pytania na jego temat zadawali gwieździe. Odpowiadając na nie, mówiła, że będzie on miał kontakt z dzieckiem. Teraz wiadomo więcej na temat mężczyzny.
We wtorek 26 października Olga Frycz pochwaliła się na Instagramie nowiną o przyjściu na świat drugiej córki i zamieściła ich wspólne zdjęcie. Dziewczynka przyszła na świat 18 października, a cała rodzina była niezwykle szczęśliwa z tego powodu. Aktorka oznaczyła również ojca Zofii, tym samym podając jego tożsamość.
Tata pęka z dumy - dodała w opisie.
To Łukasz Nowak, mówca motywacyjny i założyciel Klubu Podróżnika Soliści. W nocie biograficznej na stronie miejsca widnieją informacje, że mężczyzna jest z wykształcenia ekonomistą, a jego zawód to analityk giełdowy. Kocha góry, wspinaczkę oraz ekstremalną jazdę na nartach oraz skoki spadochronowe. Oboje z Frycz byli już dawno łączeni ze sobą. Nowak był obecny w relacjach ze wspólnych wakacji aktorki i Mai Bohosiewicz. Gwiazda nie potwierdzała jednak, że są parą.
Tymczasem jakiś czas temu, w jednej z odpowiedzi Frycz na pytania dotyczące ciąży pojawiło się:
Można mieć dziecko bez faceta, ja akurat mam z facetem, nawet z nazwiskiem na "F".
Olga Frycz jest również matką trzyletniej Heleny, której doczekała się z Grzegorzem Sobieszkiem.