Tom Cruise od lat nie ma kontaktu z córką. Teraz chce go odnowić. Jest warunek

Tom Cruise na własne życzenie zrezygnował z widywania się ze swoją córką. Teraz aktor chciałby odbudować zaniedbaną relację i przekonać Suri do sposobu życia, który sam praktykuje.

Suri Cruise, córka Toma i Katie Holmes niedawno skończyła szkołę średnią i wybiera się na studia. Nastolatka od lat nie ma kontaktu z ojcem, który relację z Kościołem Scjentologicznym stawiał ponad własną rodzinę. "To była całkowicie decyzja Toma, żeby nie widzieć Suri. Wielokrotnie udowadniał, że najważniejsza jest dla niego lojalność wobec religii" - czytamy w "In Touch Weekly". Wygląda na to, że Cruise zmienił zdanie i chce odbudować relację z córką. Jest jednak jeden warunek, który musiałby zostać spełniony. Suri nie przypomina już siebie sprzed lat! Archiwalne zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Tom Cruise zaskakuje. Na taką odwagę stać tylko nielicznych

Tom Cruise będzie miał dla córki propozycję. Suri zdecyduje się na odnowienie kontaktu? 

Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna wciąż nie chce mieć nic wspólnego ze swoim ojcem. Zagraniczne media zauważyły, że Suri zmieniła nawet nazwisko. Teraz zamiast Cruise nazywa się Noel. Wygląda jednak na to, że Tom nie zamierza odpuścić. Informator "Daily Mail" przekazał, że aktor czeka na odpowiedni moment. "Cruise jest scjentologiem od niemal 40 lat. To pewne, że gdy jego córka będzie starsza, chciałby z nią odnowić kontakt i zwabić do Kościoła Scjentologicznego. Problem w tym, że Suri całkowicie się od niego odcięła" - czytamy. 

 

Katie Holmes miała nietypową umowę z Tomem Cruise'em. Musiała rodzić w ciszy 

Kościół, do którego należy Tom, narzuca mnóstwo zasad, których należy przestrzegać. Jedną z bardziej kontrowersyjnych jest ta, która nakazuje rodzącej kobiecie powstrzymanie się od krzyków i jęków. Rodząca nie może również przyjąć żadnego znieczulenia, ponieważ według wyznawców może to źle wpłynąć na dziecko. Katie musiała zatem powstrzymać się od jakichkolwiek emocji i rodzić w milczeniu. Nic dziwnego, że aktorka po latach zdecydowała się na odejście z Kościoła i porzucenie aktora. Holmes złożyła papiery rozwodowe w 2012 roku i otrzymała wyłączną opiekę nad Suri. Tom zgodził się płacić alimenty w wysokości 400 tys. dolarów rocznie. Córkę mógł widzieć dziesięć razy w miesiącu. ZOBACZ TEŻ: Cruise nie widział Suri 11 lat. Nagle gruchnęły takie wieści

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.