Margot Robbie jest w ciąży! Aktorka i jej mąż spodziewają się pierwszego dziecka

Media obiegła zaskakująca informacja. Margot Robbie i jej mąż Tom Ackerley niebawem zostaną rodzicami.

Margot Robbie spodziewa się dziecka. O radosnej nowinie z życia aktorki jako pierwszy poinformował portal People. Jak możemy przeczytać w artykule, ciążę Robbie w rozmowie z serwisem potwierdziło kilka różnych źródeł. To pierwsze dziecko Robbie i jej męża, reżysera Toma Ackerleya.

Zobacz wideo Co sądzi o słynnym filmie?

Margot Robbie jest w ciąży. Do sieci trafiły zdjęcia aktorki

Informacja o ciąży Margot Robbie obiegła media 7 lipca. Aktorka wraz z ukochanym była widziana podczas wakacji we Włoszech. Na zdjęciach, które trafiły do sieci, widać gwiazdę "Barbie", prezentującą zaokrąglony brzuch. Jak donosi "People", kilka źródeł przekazało, że aktorka i jej mąż faktycznie spodziewa się dziecka. Gratulujemy!

Margot Robbie i Tom Ackerley są małżeństwem od 2016 roku

Margot Robie i jej ukochany poznali się w 2013 roku na planie filmu "Francuska suita", w którym grała aktorka. Ackerley pracował na planie jako asystent reżysera. Jak podaje People, parę na początku połączyła przyjaźń, a następnie - praca. Ackerley i Robbie są założycielami firmy zajmującej się produkcją filmów LuckyChap. Znajomość dość szybko przerodziła się jednak w coś więcej, a zakochani wzięli ślub w grudniu 2016 roku podczas prywatnej ceremonii, która odbyła się w Australii. Zanim Tom Ackerley został reżyserem filmowym, miał na koncie kilka epizodów w filmach. Jednym z nich była drobna rola w trzeciej części "Harry'ego Pottera". Ta informacja zrobiła ogromne wrażenie na Robbie, która jest ogromną fanką książek o młodym czarodzieju. Tę ciekawostkę aktorka zdradziła w 2020 roku w talk-show Grahama Nortona. - Gdyby powiedział mi o tym wcześniej, bylibyśmy małżeństwem już od dawna - żartowała. Margot Robbie w przeszłości mówiła otwarcie o tym, że wraz z mężem planują powiększyć rodzinę. Gwiazda otworzyła się na ten temat w 2018 roku w rozmowie z "Porter Magazine". Wtedy przyznała jednak, że moment na dzieci nie jest jeszcze dobry. - Nie mogę się doczekać mojej przyszłości za 30 lat. Chcę zobaczyć kolację z okazji Bożego Narodzenia z mnóstwem dzieci. Ale jeszcze nie teraz. To jest pewne - mówiła.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.