Ciężarna Hailey Bieber zaszalała. Pokazała się w przezroczystym body

Jak wiadomo, już niedługo małżeństwo Bieberów doczeka się pierwszego potomka. Hailey nie próżnuje i cały czas zaskakuje. Tym razem postawiła na odważną stylizację.

Hailey Baldwin poślubiła Justina Biebera w 2018 roku i od razu zyskała zainteresowanie mediów. 9 maja małżeństwo ogłosiło, że spodziewa się pierwszego dziecka. Celebrytka chętnie eksponuje ciążowe krągłości, a tym razem poszalała i wybrała odważną stylizację. 

Zobacz wideo Jaką mamą w rzeczywistości jest Patrycja Sołtysik?

Hailey Bieber paraduje w koronkowym body. Odważna stylizacja celebrytki 

Hailey, odkąd wyszła za Biebera, od razu zyskała status światowej gwiazdy. Paparazzi śledzą każdy krok popularnego małżeństwa. Odkąd ujawnili, że ukochana piosenkarza jest w ciąży, zrobiło się jeszcze goręcej. Para została ostatnio przyłapana w drodze na kolację z przyjaciółką Justine Skye w Nowym Jorku. Influencerka postawiła na odważną stylizację. Pokazała się w przezroczystym body z czarnej koronki, które świetnie podkreślało ciążowe krągłości, które Hailey chętnie eksponuje. Na całość zarzuciła długi, czarny, skórzany płaszcz, a w dłoni trzymała drogą torebkę od projektanta. Nie zapomniała o okularach przeciwsłonecznych i czarnych szpilkach. Zdjęcie stylizacji celebrytki znajdziecie w naszej galerii na górze strony

Znamy już płeć dziecka Hailey i Justina Bieberów? Celebrytka zdradziła wiele 

Sądząc po brzuchu, Hailey jest już bliżej niż dalej do porodu. Oficjalnie nie poznaliśmy płci dziecka, ale internetowi detektywi są wprawieni w poszukiwaniu szczegółów, które mogą zdradzać sekrety celebrytów. Tym razem było podobnie. Już wcześniej domyślili się, że influencerka jest w ciąży. Jedna z TikTokerek przeprowadziła własne śledztwo i twierdzi, że wie, jakiej płci jest dziecko Bieberów. "Wiele osób sądzi, że Hailey ujawniła, że będzie miała córkę! (...) W opublikowanym przez nią poście na Rhode (firma kosmetyczna Hailey - red.) jest strasznie dużo koloru różowego. Wszystko związane było z różem. Ludzie najbardziej jednak zwrócili uwagę na nowy produkt, który ma wypuścić. Jest to róż! Kiedy spojrzycie na dół pudełka, jest zamazane. Wielu twierdzi, że nazwa różu będzie imieniem jej córki" - stwierdziła w opublikowanym filmiku, zachwycając się także oryginalnością tego, w jaki sposób Hailey ma ponoć ujawnić imię córki. 

 
Co sądzisz o stylizacji Hailey Bieber?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.