Reakcja Ryana Goslinga podbija sieć. "Złoto". Jego utwór "I'm just Ken" zdobył nagrodę

Ryan Gosling to niezwykle popularny, kanadyjski aktor, który wiedzie prym na salonach dzięki występowi w m.in. "Barbie". Celebryta otrzymał nagrodę za piosenkę "I'm just Ken", co skwitował wymowną miną.

Ryan Gosling to jeden z najsławniejszych aktorów swojego pokolenia. 43-latek z Kanady swój pierwszy skok popularności miał w 1998 po głównej roli w filmie "Młody Herkules". Największe sukcesy zawdzięcza jednak występom w takich produkcjach jak: "Pamiętnik" oraz "La La Land". Odkąd do kin trafiła "Barbie", filmowy Ken pojawia się w mediach jeszcze częściej niż wcześniej. Piosenka aktora "I'm just Ken" podbiła sieć, a teraz także serca jurorów Critics Award, gdyż otrzymała nagrodę, co spotkało się z wymowną reakcją Goslinga.

Zobacz wideo "Barbie" - filmowa opowieść o ideałach [ZWIASTUN]

Ryan Gosling nie mógł uwierzyć w nagrodę dla swojej piosenki 

Na gali Critics Award, która odbywała się w Santa Monica w Kalifornii, jak zwykle pojawiło się wiele gwiazd. Nagrody przyznaje się od 1996 roku. Najlepszym filmem wybrano "Oppenheimera", a reżysera Christophera Nolana. Najlepszym aktorem filmowym został Paul Giamatti za rolę w "Przesilenie zimowe", a docenioną aktorką Emma Stone za rolę w "Biednych Istotach". Przyznaje się również nagrodę dla najlepszej piosenki, a w tym roku wybrano "I'm just Ken" w wykonaniu Ryana Goslinga z filmu "Barbie". Ballada utrzymana w klimacie lat 80. XX wieku stała się niezwykle popularna w internecie. 

Po ogłoszeniu werdyktu obiektyw kamery skierowano na Goslinga. Aktor siedział w zupełnym bezruchu i wyglądał tak, jakby nie dowierzał w to, że to właśnie jego nagranie zwyciężyło, a jakby ktoś robił sobie z niego żarty. Nagrodę odebrali autorzy tekstu piosenki: Mark Ronson i Andrew Wyatt. Internauci są rozbawieni jego zakłopotaniem: "On myśli, że ktoś go wkręca", "Reakcja Ryana to złoto", "Jego twarz wyraża wszystko".

Ryan Gosling został sparodiowany 

Należy wspomnieć, że znana stała się także parodia tej piosenki, która szybko podbiła media społecznościowe. Chodzi o wykonanie komika Pete'a Davidsona, który nagrał "I'm just Pete" dla Saturday Night Live. Utwór w zabawny sposób komentuje życie Davidsona, a tekst napisał on sam. Nawiązał do wydarzeń z ostatnich miesięcy, m.in. wjechania w dom w Beverly Hills oraz swoich problemów psychicznych, gdyż ma zdiagnozowane borderline. 

Kim tak naprawdę był Ken? Ryan Gosling zmienił go w gwiazdęKim tak naprawdę był Ken? Ryan Gosling zmienił go w gwiazdę Warner Bros. Pictures/YouTube.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.