Radosna nowina w rodzinie gwiazdy disco polo. Muzyk powitał na świecie dziecko o "niepowtarzalnym" imieniu

Mr Sebii podzielił się z fanami wspaniałą wieścią. Został ojcem dziewczynki, o czym opowiedział na Instagramie. Wybrał dla córki bardzo oryginalne imię pochodzenia litewskiego.

Mr Sebii to autor takich utworów, jak "Ona jest cudowna i wspaniała", "Niezłe ziółko" czy "Nie szukaj mnie". Muzyk disco polo informuje fanów nie tylko o nowościach muzycznych, ale i o ważnych momentach z życia prywatnego. Teraz Mr Sebii został ojcem dziewczynki, o której napisał na Instagramie w obszernym poście.

Zobacz wideo Danuta Martyniuk krótko o fankach Zenona

Muzyk disco polo z radosną nowiną. "Odbierałem poród osobiście"

Sebastian Zys po raz kolejny został tatą. Tacierzyństwo sprawia mu ogromną radość, co możemy zaobserwować w mediach. Co napisał na Instagramie w sprawie narodzin córki? "Witamy. Już jest moja córeczka na świecie. Urodziła się 14 października o godzinie 19:23 z wagą 3090 i z 10 punktami. Zdecydowaliśmy się nazwać ją jedynym imieniem w Polsce „ Ajuna ". Ajuna to litewskie imię. Znaczenie imienia: Ajuna bardzo kocha rodzinę, lubi zarówno przyjmować gości, jak i chodzić na spotkania towarzyskie, ma silny głos, dlatego realizuje swoje zamiłowania do przewodzenia innym" - opisał dumny ojciec. Pochwalił się dodatkowo: "Odbierałem poród osobiście z położnymi i lekarzem prowadzącym".

Nie każdy przepada za disco polo. Skiba umieścił ten gatunek na czarnej liście

Niedawno muzyk stanął na ślubnym kobiercu. W związku z tym w mediach pełno wiadomości o szczegółach wesela Krzysztofa Skiby. Chciał, aby kwestia muzyczna podczas tego wyjątkowego dnia była opracowana do perfekcji. O planach dotyczących tej sfery opowiedział w Radiu Złote Przeboje. - Oczywiście była lista wykonawców, którzy są preferowani, ale oczywiście może też grać tych, których sam chce. Natomiast była też czarna lista utworów, których nie wolno grać. Listę otwierał Paweł Kukiz - żadnych piosenek Pawła Kukiza, żadnych piosenek disco polo i żadnych piosenek tak zwanej polskiej biesiady weselnej. To była, moim zdaniem, krótka czarna lista, żeby wszyscy dobrze się czuli - wyznał Krzysztof Skiba. Po kadrach z uroczystości można zauważyć, że impreza była przednia. Z kolei zdjęcia dotyczące tematu artykułu znajdziecie w naszej galerii.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.