Mówią, że wygląda jak nastolatka, a bliżej jej do 70. Internauci nie mogą uwierzyć. "Jak?!"

Lynda zyskała popularność na TikToku dzięki zabawnym filmikom, w których mówi o randkowaniu, związkach i życiu singielki. Niedawno zaskoczyła wszystkich wyznaniem o swoim wieku.

Lynda na co dzień żyje w Nowym Jorku, gdzie prowadzi bardzo dynamiczne życie singielki. Na TikToku obserwuje ją już ponad 80 tysięcy osób, a grono to stale się powiększa. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że po publikacji filmiku na temat swojego wieku, konto Lyndy pobije wszelkie rekordy popularności.

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Ma 65 lat, wygląda jak nastolatka. Internauci nie mogą uwierzyć w jej prawdziwy wiek. "Nie ma mowy!"

Tiktokerka jest bardzo atrakcyjną blondynką o filigranowej budowie ciała. Jak podkreśla w nagraniach, nigdy nie ingerowała w swoją urodę. Tym bardziej zastanawia kondycja, którą prezentuje obecnie Lynda. Chociaż kobieta wygląda na trzydziestolatkę, to jej prawdziwy wiek jest dwukrotnością tej liczby.

W wiralowym filmiku mieszkanka Nowego Jorku przyznała, że ma... 65 lat. Internauci nie mogli uwierzyć w to wyzwanie. Pod nagraniem nie brakuje komentarzy od zszokowanych użytkowników TikToka.

O mój Boże! Nie wyglądałam tak dobrze w wieku 25 lat. Dajesz, królowo!
Nie ma mowy! Wyglądasz maksymalnie na 35 lat. Jak?!
Nigdy nie byłbym na tyle głupi, żeby zgadywać wiek kobiety... Ale ty masz na pewno mniej niż 65 lat! - czytamy w komentarzach na TikToku.

Co więcej, wielu internautów nadal nie daje wiary w to, że Lynda jest po sześćdziesiątce. Zdaniem jednych, za doskonałym wyglądem tiktokerki stoją chirurdzy plastyczni i specjaliści medycyny estetycznej. Według drugich, konto mieszkanki Nowego Jorku jest fałszywe i kobieta nakłada na twarz masę filtrów wygładzających albo po prostu kłamie w kwestii swojego wieku.

Więcej zdjęć Lyndy znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: