Pokazali, jak wygląda luksusowa willa córki Putina we Francji. Mnóstwo malunków i... zmienione zamki!

Władimir Putin stał się jedną z najbardziej znienawidzonych osób na świecie. Jak się okazuje, jego bliscy nie są anonimowi. W ramach protestu dom jego córki ozdobiono ukraińskimi barwami.

Więcej informacji na temat aktualnej sytuacji w Ukrainie znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Minął prawie miesiąc, od kiedy rosyjskie wojska na rozkaz Władimira Putina najechały Ukrainę. Krążyły pogłoski, że dyktator zaszył się w bunkrze, jednak niedawno pokazał się publicznie i wygłosił mowę podczas kolejnej rocznicy przejęcia Krymu. Prezydent Federacji Rosyjskiej pilnie strzeże prywatności. Przywódca Rosji ma słabość do pięknych kobiet i może pochwalić się licznym potomstwem. Jedną z jego córek jest Jekatierina Tichonowa. 19-letnia dzisiaj kobieta to owoc związku dyktatora ze sprzątaczką, Swietłaną Kriwonogich. Tichonowa żyje w dostatku i gdy tylko się urodziła, stała się właścicielką wartego ponad 16 milionów złotych apartamentu w Monako. To nie jest jej jedyna posiadłość. Luksusowa willa we francuskiej Nowej Akwitanii została pomalowana we flagi Ukrainy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dzieci rosyjskich oligarchów. Córka Chajrowa to kwiaciarka, a syn Alekperowa robi, co może, by zadowolić ojca

Zobacz wideo Była ambasador RP w Rosji: Nie gaz i nie węgiel są kluczowymi źródłami dolarów dla Putina

Tak wygląda willa córki Władimira Putina. Ozdobiono ją ukraińskimi barwami 

Biarritz to słynący z luksusów kurort położony w południowo-zachodniej Francji. Wyszło na jaw, że to tu ma swoją willę jedna z córek Władimira Putina. Wartość nieruchomości szacowana jest na 3,7 miliona dolarów. Jekatierina Tichonowa od 2021 roku nie jest aktywna w mediach społecznościowych. Gdy odkryto jej personalia, młoda kobieta musiała zmierzyć się z falą krytyki na temat ojca. Nie brakuje osób, które publicznie apelują o zakończenie walk w Ukrainie. Grupa Anonymous pokazała na Twitterze, jak obecnie wygląda dom Rosjanki. Fasadę willi, bramę i podjazd zdobią ukraińskie flagi namalowane przez aktywistów. 

Portal U24 poinformował, że jeden z francuskich aktywistów wdarł się na posiadłość Tichonowej. Pierre Afner nie zamierzał jednak kraść. Zmienił zamki w drzwiach i w widocznym miejscy przymocował na zewnątrz budynku ukraińską flagę. Przy okazji zaznaczył, że teraz willa jest gotowa na to, by przyjąć uchodźców z Ukrainy, które przez Władimira Putina musiały opuścić swój kraj.

Na Twitterze Anonymous pojawiła się informacja, że w wyniku wojny w Ukrainie, dziesięć milionów osób zostało zmuszonych do porzucenia swojego życia i szukania bezpieczeństwa poza granicami kraju. 

ZOBACZ: W mediach społecznościowych chwali się luksusowym życiem. Kim jest tajemnicza córka Władimira Putina?

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Новини з України - Ukrayina.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.