Laluna w wersji sauté wygląda zupełnie inaczej. Kaźmierskiej też można nie poznać. "Królowe życia" bez makijażu

"Królowe życia" na co dzień noszą mocny makijaż. A jak wyglądają w naturalnej wersji? Sami zobaczcie.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Bohaterki programu "Królowe życia" rzadko pokazują się bez mocnego makijażu, a dodatkowo lubią doczepiane rzęsy i inne zabiegi podkreślające urodę. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jak gwiazdy popularnego show prezentują się w nieco innym niż zwykle wydaniu. Jak wyglądają bez makijażu?

Zobacz wideo Sylwia Peretti o odejściu z "Królowych życia": Zrezygnowałam przez to, jak Łukasz i ja byliśmy postrzegani

Dagmara Kaźmierska 

Niewątpliwie największą rozpoznawalność dzięki programowi "Królowe życia" zdobyła Dagmara Kaźmierska. Widzowie polubili ją za szczerość i poczucie humoru. Celebrytka jest w stałym kontakcie z fanami i aktywnie prowadzi instagramowe konto. Przeglądając jej profil, nie znajdziemy zbyt wielu zdjęć, na których pozuje bez starannie wykonanego makijażu. Jakiś czas temu nagrała jednak długie InstaStories tuż po wstaniu z łóżka. Nie ma na nim ani doklejonych rzęs, ani mocnego makijażu, zrezygnowała nawet z podkładu czy szminki.

Nie patrzcie na mnie bez rzęs. Dramat! Ale to nieistotne, później dokleję - powiedziała.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Instagram/@queen_of_life_77

Laluna Unique

Mocny makijaż to również znak rozpoznawczy Katarzyny Alexander znanej jako Laluna Unique. Widzowie kojarzą ją z ekstrawaganckiego stylu i zamiłowania do medycyny estetycznej. O tym, jakie miała zabiegi, opowiedziała w opublikowanej na Instagramie relacji. "Miałam robiony zabieg odsysania tłuszczu z nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Kocie oczy, lifting ust, lifting brwi, lifting policzków, czyli podciąganie. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka" - wyznała. Laluna w programie "Królowe życia" rzadko pokazywała się w wersji sauté. Częściej w naturalnym wydaniu możemy zobaczyć ją na Instagramie, gdzie co jakiś czas publikuje nagrania, na których pozuje nieumalowana. 

Laluna UniqueLaluna Unique Screen: Instagram/@lala_laluna_official

Izabela Macudzińska

Izabela Macudzińska również rzadko pokazuje się bez starannie wykonanego makijażu. Czasami jednak wrzuca do sieci relacje, gdzie możemy zobaczyć ją bez grama podkładu, kosmetyków do konturowania i pomadki do ust. Celebrytka może pochwalić się naprawdę ładną cerą i zdecydowanie częściej powinna rezygnować z mocnego makijażu. 

Izabela MacudzińskaIzabela Macudzińska Screen: Instagram/@justuniquebyisabel

Sylwia Peretti

Na szerokie wody show-biznesu dzięki udziałowi w programie "Królowe życia" wypłynęła także Sylwia Peretti. Podobnie jak jej koleżanki z show on także kocha zabiegi medycyny estetycznej i mocny makijaż. Jak sama przyznała w opublikowanym na Instagramie poście, dawniej nie wyobrażała sobie wyjść z domu bez makijażu. 

Zasłaniałam swój kompleks makijażem, chyba najbardziej przed samą sobą. Może dlatego, że kiedy byłam młodą dziewczynką, wielokrotnie byłam pokazywana palcem przez "kolegów" którzy starali się być zabawni wśród innych ziomeczków tylko po to, by zrobić mi przykrość. Dziś jestem ponad tym - napisała.

Obecnie Peretti zmieniła jednak swoje nastawienie i chętniej pokazuje się w naturalnym wydaniu. Za każdym razem, gdy pozuje w delikatnym makijażu lub bez niego, zgarnia mnóstwo komplementów od fanów: "Zjawiskowa" - napisała jedna z obserwujących ją osób. "Najpiękniejsze kobiety to naturalne i bez makijażu" - dodała inna internautka. 

Sylwia PerettiSylwia Peretti Screen: sylwia_peretti


 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.