Małgorzata Rozenek przerabia zdjęcia, ale nie ona jedyna. Te gwiazdy pokochały Photoshopa: Woliński, Skrzynecka, Doda

Mało które gwiazdy otwarcie przyznają się, że korzystają z programów graficznych. Faktem jest, że znane osoby na Instagramie prezentują się nienagannie, jednak nie zawsze wyglądają tak w rzeczywistości. Ci celebryci nieudolnie próbowali przedstawić ulepszoną wersję siebie.

Nie jest tajemnicą, że w sieci można przedstawić swoje życie w taki sposób, że wydaje się niemalże idealne. Jednak przyglądając się bliżej zdjęciom, jakie publikują celebryci w social mediach, widać, że ideały nie istnieją. Powyginane framugi, znikające części ciała czy wyglądające groteskowo twarze, to tylko kilka z przykładów, jak nie przerabiać zdjęć. Które z polskich gwiazd za bardzo przywiązały się do programów zmieniających rysy twarzy? 

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

"Grafik płakał jak poprawiał". Wpadki gwiazd z przerabianiem zdjęć 

Obecnie dieta zmieniająca rysy twarzy jest marną wymówką na nowy wygląd danej gwiazdy, który z dumą prezentuje na imprezach branżowych. Teraz popularne są aplikacje, które w nieinwazyjny sposób zmieniają wygląd, jednak warto sobie odpowiedzieć na pytanie, jak wpływają na obraz postrzegania samego siebie. 

Małgorzata Rozenek i dziecięce dłonie

Nieudolne przeróbki gwiazd w programach graficznychNieudolne przeróbki gwiazd w programach graficznych Fot. Instagram/ m_rozenek

Małgorzata Rozenek wielokrotnie popisała się umiejętnością obróbki zdjęć. Spostrzegawczy fani zwracali "Perfekcyjnej" uwagę, że na niektórych zdjęciach wygląda nienaturalnie. Celebrytka przyznała, że większość z publikowanych przez nią zdjęć jest nieretuszowana, ale zdarzają się wyjątki. W ostatnim czasie jedna z tiktokerek przeanalizowała profil Rozenek i przyznała, że ta nieudolnie przerabia zdjęcia. Jednym z dowodów jest zdjęcie Małgosi w bikini, na którym widać nieproporcjonalne do reszty ciała małe, niczym dziecięce dłonie. 

Zobacz: Małgorzata Rozenek zaatakowana przez TikTokerkę. Tłumaczyć się nie chce, ale przyznaje, że przerabia zdjęcia

Katarzyna Skrzynecka i falujące kafelki

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka Instagram.com/katarzyna_skrzynecka/

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka Instagram.com/katarzyna_skrzynecka/

Katarzyna Skrzynecka postanowiła zrobić zabawną fotkę na wakacjach, przy okazji promując nowy sezon programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Pokazała, jak nie fotoszopować zdjęć. Zapozowała pod prysznicem z przezroczystą parasolką. Na sobie miała jedynie ręcznik kąpielowy. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że kafelki w kabinie prysznicowej żyły własnym życiem - na łączeniach widać wyraźne fale. Aktorka majstrowała przy swoim ciele, ale zapomniała o szczegółach.

Dawid Woliński i wygięte kolumny

Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, Rinke RooyensDawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens Fot. dawid_wolinski_private/Instagram

Dawid Woliński bawił się na weselu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Nie obyło się bez wspólnych fotek na luksusowym tle. Być może projektant chciał wyszczuplić nowożeńców, jednak zrobił to mało umiejętnie. W tle widać wygięte kolumny budynku. Również przy ramieniu panny młodej widoczne są nierówności. I tym razem internauci z Instagrama szybko wyłapali wpadkę.

Anna Lewandowska i jej brzuch

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska, Robert Lewandowski fot. instagram.com

Fani na Instagramie już nie raz mieli wątpliwości, czy trenerka nie retuszuje zdjęć. Nie rozwiały ich fotki, które pojawiły się na profilu jej i jej męża. Zarówno Anna Lewandowska, jak i Robert Lewandowski dodali zdjęcia z tego samego wydarzenia, w niemal identycznym ujęciu. Z tą różnicą, że na kadrze udostępnionym przez żonę piłkarza widoczny jest dużo szczuplejszy brzuch. Przypadek?

Doda i załamany horyzont

DodaDoda fot. instagram.com/dodaqueen

Do wpadek należy także zdjęcie Dody zrobione na rajskich wakacjach. Piosenkarka często chwali się bardzo szczupłym i wysportowanym ciałem. Tym razem zrobiła sobie zdjęcie na plaży, przysiadając na drzewie. Niestety przed publikacją postanowiła chyba wspomóc naturę. Na wysokości jej talii widać, że horyzont zmienił linię. Internauci od razu to dostrzegli, pytając, co się stało z wodą po lewej stronie fotki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.