Wakacyjna Trasa Dwójki. Kajra w sukni jak z balu przebierańców, Agnieszka Włodarczyk pierwszy raz na scenie od czasu porodu

Kolejny koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki za nami. Tym razem na scenie dominowali artyści z kategorii disco polo - na czele oczywiście Sławomir i Kajra. Zaskoczeniem mogła być obecność Agnieszki Włodarczyk, która wróciła do pracy po porodzie.

Wakacyjna Trasa Dwójki to wydarzenie, które cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników polskiej i międzynarodowej muzyki rozrywkowej. W niedzielę odbył się ósmy z dziesięciu planowanych koncertów. Tym razem ekipa zawitała do Ostródy. Na scenie królowało oczywiście disco polo i polskie hity taneczne, a wraz z nimi wykonawcy tacy jak Sławomir i Kajra, Shazza i Stachursky. Kto jeszcze się pojawił? 

Zobacz wideo Kajra w „Tańcu z Gwiazdami". Chce wystąpić w parze z kobietą!

Tomasz Raczek, Edyta GórniakTomasz Raczek o wywiadzie dla "Playboya" z Beatą Kozidrak: Śmietanka towarzyska nie miała o niej dobrego zdania

Wakacyjna Trasa Dwójki - na scenie Sławomir i Shazza

Na scenie pojawiła się dawno niewidziana Shazza. Wokalistka, która cieszyła się największą popularnością w latach 90., postawiła na czerń - uwagę zwracają ciężkie kozaki i dziurkowana peleryna do ziemi. 

Kajra i SławomirKajra i Sławomir Akpa

Nie mogło zabraknąć oczywiście najbarwniejszego duetu muzycznego - Kajry i Sławomira. Ona w sukni jak z dziecięcego balu przebierańców, on w charakterystycznym dla siebie stylu wybrał marynarkę z szalonym wzorem.

Zobacz też: Sławomir zmienia wizerunek? Zapomnijcie o dziwnym wąsie. "Zupełnie inny człowiek!"

Kajra i SławomirKajra i Sławomir Akpa

Poza sceną para zdecydowała się na mniej kolorów, ale i tak musieli błyszczeć. Sławomir postawił na marynarka ze świecącymi elementami, jego żona - na cekiny. 

Kajra i SławomirKajra i Sławomir Akpa

Stachursky nie myślał długo nad stylizacją - czarna koszula, granatowe spodnie i wygodne buty. Czego chcieć więcej?

Kajra i SławomirKajra i Sławomir Akpa

Świeżo upieczona mama Agnieszka Włodarczyk poszła we wzory - na sukience mamy chyba wszystkie możliwe figury geometryczne. Do tego oczywiście kozaki. Czy Adze nie było za ciepło? 

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk Akpa

ShazzaShazza przyłapana przez paparazzi. Nadal zachwyca?

Która stylizacja artystów z niedzielnych koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki przypadła wam do gustu?

Więcej o: