Oddani mężowie i cudowni tatusiowie. Tak wygląda prywatne życie polskich siatkarzy. Dzieci to ich małe klony!

Polscy siatkarze, w przeciwieństwie do naszych piłkarzy, trzymają swoje życie prywatne z dala od błysku fleszy i show-biznesu. Czasem opublikują w mediach społecznościowych posty, które zdradzają co nieco z ich życia prywatnego. Co więc u nich słychać?

24 lipca polska reprezentacja przegrała z drużyną z Iranu 2:3 (18, -22, -22, 22, -21) w pierwszym meczu turnieju olimpijskiego w Tokio. Nie tracą jednak nadziei, bo przed nimi kolejne spotkanie z Włochami. Na boisku są zacięci i waleczni, a na co dzień to kochający ojcowie i oddani mężowie. Na ich kontach na Instagramie możemy podejrzeć, jacy są, kiedy wychodzą z szatni. Jedno jest pewne - szanujemy naszych podwójnych Mistrzów Świata za skromność!

Zobacz wideo Siatkarze już w Japonii

Piotr Nowakowski

Piotr Nowakowski sześć lat temu poślubił swoją ukochaną Aleksandrę. W 2017 powitał na świecie córkę Oliwię, która szybko stała się jego oczkiem w głowie. O tym, że został tatą, poinformował na Instagramie. Dodał urocze zdjęcie i bardzo wzruszający wpis:

Najszczęśliwszy facet na Ziemi. Dziękuję ci, kochanie, że obdarowałaś nas wspaniałą córeczką. Oliwka jest zdrowa i kazała was wszystkich uściskać - napisał wtedy.

Od tego momentu na jego profilu zaczęły dominować fotografie z córką, w którą nasz siatkarz jest wpatrzony jak w obrazek. Nie ukrywa, że podczas wyjazdów bardzo tęskni za rodziną.

 

Paweł Zatorski

Paweł Zatorski podkreśla, że dla niego i jego żony Agnieszki najważniejsze na świecie są dzieci. Dumny tata często chwali się rodzinnymi kadrami w mediach społecznościowych.

Moja motywacja.
 
 

Fabian Drzyzga

Fabian Drzyzga od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Moniką, wizażystką. Para doczekała się córeczki Julii. Siatkarz jest bardzo rodzinny i każde wolne chwile spędza z "kobietami swojego życia".

 

Grzegorz Łomacz

Grzegorz Łomacz od kilku lat jest zakochany w Aleksandrze Gorgol. Na początku roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka, której na imię dali Jagna.

Mamy ją!
 

Bartosz Kurek

Bartosz Kurek to jeden z naszych najlepiej punktujących graczy. Siatkarz nie ukrywa, że jest bardzo zakochany w swojej ukochanej, Annie Grejman. Pod zdjęciami dziewczyny zostawia wiele miłych słów, np.:

Jaka ty jesteś piękna, to już jest przegięcie - czytamy.

Anna, podobnie jak jej mąż, jest zawodową siatkarką! Gra na pozycji przyjmującej w reprezentacji Polski. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.