Julia Żugaj z Teamu X twarzą akcji społecznej "Glamour Toujours". U jej boku pokazały się znane zawodniczki driftingowe

Julia Żugaj wzięła udział w kampanii społecznej. Wraz ze znanymi zawodniczkami driftingowymi będzie promować kamizelki odblaskowe. Niebawem rusza konkurs, a o szczegółach opowie podczas audycji w radiu.

Więcej o Teamie X przeczytasz na Gazeta.pl

Julia Żugaj jest jedną z topowych polskich influencerek i członkinią Teamu X, drugiego najbardziej gorącego projektu na polskim YouTubie. Do tej pory zgromadziła na Instagramie ponad 900 tysięcy obserwujących, a na TikToku śledzi ją grono 2,3 mln fanów. Gwiazda mediów społecznościowych wzięła udział w akcji społecznej, gdzie namawia do zaprojektowania kamizelek odblaskowych, które doskonale sprawdzą się podczas jesiennych i zimowych wieczór. W kampanię zaangażowały się także dwie zawodniczki driftingowe - Ola Fijał i Karolina Pilarczyk.

Zobacz wideo Julia Żugaj w Liście Plotka przyznaje, że jak puści sobie Zenka, to od razu ma lepszy dzień

Meg RyanMeg Ryan kończy 60 lat. Najpiękniejsza kobieta lat 90. zmieniała się na naszych oczach

Julia Żugaj wyłoni cztery prace, które wezmą udział w konkursie

Już 25 listopada ruszy specjalna platforma, na której każdy będzie mógł zaprojektować własną kamizelkę odblaskową. Na stronie internetowej będą dostępne gotowe wzory, na których będzie można bazować, zmieniając kolorystykę, poszczególne elementy czy dodając naszywki. Ponadto w drugiej połowie grudnia Julia Żugaj wyłoni cztery najlepsze prace, które już w styczniu wezmą udział w głosowaniu słuchaczy radia RMF MAXXX.

Zwycięski projekt kamizelki uszyje w limitowanym nakładzie polska szwalnia. W tym celu zostaną wykorzystane materiały przyjazne środowisku, a autor pracy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości dwóch tysięcy złotych. 

Kim są pozostałe ambasadorki?

Karolina Pilarczyk jest podwójną Mistrzynią Europy w drifcie, a oprócz tego jako jedyna europejka wzięła udział w prestiżowych zawodach driftingowych Formuła Drift w USA. Zawodniczka prowadzi programy motoryzacyjne na platformie PolsatGO oraz kanał na YouTubie Karolina CK Pilarczyk. Miała także okazję wystąpić w reality show Netfiksa "Hypedrive".

NatsuNatsu ujawniła nowych członków Teamu X. Wiemy, kto zajmie jej miejsce

Kolejną zawodniczką driftingową, która została twarzą "Glamour Toujours" jest Ola Fijał. To dwukrotna mistrzyni polski należąca do STW DRIFT TEAM. Brała udział w Czech Drift Series, CEZ Drift Championship, Drift Competition, King Of Europe i Queen of Europe. W wolnych chwilach zajmuje się prowadzeniem kanału na YouTubie - TurboSztos.

Więcej o: