Meg Ryan kończy 60 lat. Uzależniła się od wypełniaczy, ale już z nich zrezygnowała. Tak zmieniała się piękność lat 90.

Przez kilka ostatnich lat o Meg Ryan pisano głównie w kontekście medycyny estetycznej. Aktorka z roku na rok używała coraz więcej wypełniaczy, chcąc jak najdłużej wyglądać młodo.

Więcej na temat gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Efekty zabiegów plastycznych nie wpłynęły dobrze na karierę Meg Ryan. Media rozpisywały się o karykaturalnym wyglądzie aktorki. Ostatnio jednak zauważono na jej twarzy spore zmiany. Podczas gali amfAR w Los Angeles, która odbyła się na początku listopada, Meg Ryan zachwyciła metamorfozą. Przypomnijmy, jak zmieniała się aktorka. 

Zobacz wideo Rozmowa z Martą Malikowską, aktorką serialu "Skazana"

Meg Ryan w latach 80.

Meg Ryan urodziła się w Fairfield, w stanie Connecticut. Zadebiutowała w filmie George’a Cukora "Bogate i sławne" w 1981 roku. Największą jednak sławę zdobyła rolą w komedii romantycznej z 1989 roku "Kiedy Harry poznał Sally".

Meg Ryan, 1989 Kiedy Harry poznał SallyMeg Ryan, 1989 Kiedy Harry poznał Sally YouTube Movieclips Trailers screen

Meg Ryan w latach 90.

Meg Ryan zyskała ogromną popularność. Widzowie uwielbiali ją za role w komediach romantycznych. Zagrała między innymi sympatyczną Annie Reed w "Bezsenności w Seattle" (1993 rok) u boku Toma Hanksa. 

Meg Ryan, 1993 Bezsenność w SeattleMeg Ryan, 1993 Bezsenność w Seattle YouTube Movieclips Trailers screen

Razem z nim pojawiła się też w filmie "Masz wiadomość" z 1998 roku, gdzie wcieliła się w Kathleen Kelly (właścicielkę niewielkiej księgarni w Nowym Jorku).

Meg Ryan, 1998 Masz wiadomośćMeg Ryan, 1998 Masz wiadomość YouTube Movieclips Trailers screen

Meg Ryan próbowała zerwać z wizerunkiem słodkiej blondynki. Zagrała osobę uzależnioną od alkoholu w filmie "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" (1994 rok).

Meg Ryan, 1994 Kiedy mężczyzna kocha kobietęMeg Ryan, 1994 Kiedy mężczyzna kocha kobietę YouTube Movieclips Trailers screen

W 1994 roku na fali popularności magazyn "People" umieścił Meg Ryan w rankingu 50. najpiękniejszych ludzi świata. 

Meg Ryan, 1995 Francuski pocałunekMeg Ryan, 1995 Francuski pocałunek YouTube Movieclips Trailers screen

Meg Ryan w "Dowodzie  życia" z 2001 roku

Wszystko zmieniło się jednak w 2000 roku. To wtedy Meg Ryan zaczęła eksperymentować z wyglądem. w 2001 roku zagrała razem z Russelem Crowem w filmie "Dowód życia". Już wtedy w jej wyglądzie zaszła zmiana.

Meg Ryan, 2000 Dowód życiaMeg Ryan, 2000 Dowód życia YouTube Movieclips Trailers screen

Meg Ryan w "Świecie kobiet" 

Aktorka coraz mniej pojawiała się na ekranach. Wpłynął na to rozwód z Dennisem Quaidem, a potem rozpad związku z Johnem Cusackiem. Zagrała w "Tatuażu", "Królowej ringu" i "Świecie kobiet".

Meg Ryan, 2006 W świecie kobietMeg Ryan, 2006 W świecie kobiet YouTube Movieclips Trailers screen

W roku 2009 widzowie mogli zobaczyć ją w komedii "Słodka zemsta". Aktorka nie przypominała siebie sprzed 20 lat. I nie mowa o konsekwencjach upływu czasu.

Meg Ryan, 2009 Słodka zemstaMeg Ryan, 2009 Słodka zemsta YouTube Movieclips Trailers screen

Meg Ryan w filmie "Ithaca"

Ostatni raz na wielkim ekranie Meg Ryan pojawiła się w 2015 roku. Zagrała znowu u boku Toma Hanksa. "Ithaca" w jej reżyserii przeszła bez echa. 

Meg Ryan, 2016 IthacaMeg Ryan, 2016 Ithaca YouTube Movieclips Trailers screen

Meg Ryan w 2021 roku

Czy Meg Ryan wróci na ekrany? Nie wiadomo. Na razie mogliśmy ją oglądać podczas wspomnianej już gali amfAR w Los Angeles, gdzie zachwyciła nie tylko kreacją, ale również żywą mimiką, naturalnością i pozytywną energią.

Meg RyanMeg Ryan EAST NEWS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.