"M jak miłość". Rafał Mroczek zdradził, co wydarzy się w wątku Pawła i Franki

Rafał Mroczek zdradził szczegóły wątku Pawła i Franki, który rozwinie się w nowym sezonie serialu "M jak miłość".

Już niewiele tygodni dzieli nas od nowych odcinków serialu TVP2 "M jak miłość". Jeden z głównych aktorów produkcji, Rafał Mroczek, nakręcił krótką relacje na Instagramie, podczas której ujawnił znane wcześniej wątki zza kulis nowego sezonu serialu. Dowiedzieliśmy się, co wydarzy się w uwielbianym przez telewidzów wątku Pawła i Franki. Jak się okazuje, na horyzoncie ma pojawić się postać, która nieźle namiesza między zakochanymi. 

Zobacz wideo Kasia Cichopek o wyjeździe na Dominikanę w czasie pandemii

Królowa Elżbieta, książę George, księżna DianaMeghan nie może cykać selfie, a Kate pójść spać przed królową. Dziwne zasady?

"M jak miłość". Rafał Mroczek zdradził, co wydarzy się w wątku Pawła i Franki

Mroczek za kulisami "M jak miłość" zdradził scenariuszowy sekret związany z wątkiem Pawła i Franki. Do gry ma wrócić była kochanka Zduńskiego - Majka - która zrobi niemałe zamieszanie wokół zakochanych. Dziewczyna dostanie pracę w bistro "Nasz Zielony Sad" prowadzonym przez Kingę, a także zacznie spiskować z bandytą Krzyśkiem, kiedy narzeczony Franki będzie chciał się odegrać na Zduńskim. 

Sceny z Rafałem Mroczkiem i Dominiką Kachlik z planu "M jak miłość" nie pozostawią jednak wątpliwości, że tą miłość ciężko będzie zepsuć. Sam aktor nazywa serialową narzeczoną "wymarzoną kobietą". Czy Majce uda się odpowiednio namieszać w relacji zakochanych? Tego dowiemy się w premierowych odcinak "M jak miłość", które będą emitowane po wakacjach. 

Czekacie na nowe odcinki "M jak miłość"? Myślicie, że Majce uda się wystarczająco namieszać w życiu Pawła i Franki? A może to wszystko kwestia czasu?

Bartłomiej M. / Edyta BełzaBartłomiej M. trafił do aresztu. Wstrząsające zeznania jego ofiar wyszły na jaw

ZOBACZ TEŻ: Kaczorowska nie była pierwszą Bożenką, a Łukasza w "M jak miłość" nie grał syn Józefowicza. Pamiętacie te podmianki? 

Więcej o: