"Przyjaciółki" - odcinek 200 - streszczenie. Ela żałuje zerwania z Arturem?

Przed nami 200. odcinek serialu "Przyjaciółki". Czyżby Ela żałowała rozstania z Arturem? Sprawdź co więcej wydarzy się w nadchodzącym epizodzie.

Już w czwartek wyemitowany zostanie 200. odcinek serialu "Przyjaciółki". Co tym razem czeka bohaterów produkcji Polsatu? Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótkie podsumowanie odcinka. Sprawdźcie sami!

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

Szymon Solejuk 'Ranczo'Jako dziecko zagrał w "Ranczu". Dziś ma 24 lata. Jak wygląda serialowy Szymon Solejuk?

"Przyjaciółki" - odcinek 200 - streszczenie. Ela żałuje zerwania z Arturem?

W 200. odcinku Zuza całą swoją uwagę zwracać będzie w kierunku rozwiązania problemów osobistych Krzysia, a nie - tak jak zawsze - pracy. Cały jej grafik dostosowany będzie do licznych zajęć i terapii syna. Inga zaś będzie starać się unikać kontaktu z Sajmonem jak tylko będzie mogła. Kobieta zablokuje jego numer w telefonie i odmówi uczestniczenia z Marysią w zajęciach akrobatyki. Liczy, że młody trener w końcu się zniechęci. Mężczyzna nie da się tak łatwo zbyć i odwiedzi Ingę w barze, gdzie spotka jej przyjaciółki... Jaka będzie jego reakcja?

Po rozmowie z Elą Patrycja będzie bić się z myślami - nie jest pewna czy dobrze zrobiła, że zerwała z Arturem. Opiekun drugiego roku na Akademii odwiedzi Pawła w jego gabinecie. W sugestywny sposób da Pawłowi do zrozumienia, że powinien zrezygnować z wykładania na uczelni. Jeśli tak sie nie stanie, może ucierpieć jego reputacja. Jaką decyzję podejmie Paweł?

Love Island"Love Island". Kolejna osoba płacze przez Maćka. Produkcja powinna reagować?

"Przyjaciółki" - odcinek 200 - gdzie i kiedy oglądać?

200. odcinek serialu "Przyjaciółki" zostanie wyemitowany w czwartek, 8 kwietnia, o godzinie 21.05 na stacji Polsat.

Więcej o: