"BrzydUla 2" odcinek 118. - streszczenie. Marek złożył pozew o rozwód. Dobrzańscy muszą poważnie porozmawiać z dziećmi

"BrzydUla 2" odcinek 118. Streszczenie. Marek złożył pozew o rozwód. Julka i Kuba podkradają list z sądu. Dobrzańscy muszą poważnie porozmawiać z dziećmi.

W piątek zostanie wyemitowany 118. odcinek serialu “BrzydUla 2”. Co słychać u ulubionych bohaterów widzów TVN? Nie zabraknie emocji.

Zobacz wideo Julia Kamińska o drugiej serii serialu „BrzydUla”. Czy faworyzuje niektórych aktorów?

“BrzydUla 2” odcinek 118. - streszczenie

Nad ranem w mieszkaniu Sebastiana pojawia się kurier. Mężczyzna udaje, że nie ma go w domu. Chce porozmawiać z Violettą, ale ich sytuacja się komplikuje. Mecenas rozmawia z Markiem. Informuje go, że pozew rozwodowy został złożony. Dobrzańscy podejmują trudną, ale konieczną decyzję. Muszą porozmawiać z dziećmi o sytuacji w ich rodzinie. Do Uli przychodzi list. Dzieci zauważają, że to pismo z sądu. Zaczynają gdybać, czego może dotyczyć. Ala wzywa na pomoc Józefa.

Adam jest pod wrażeniem zmiany zachowania pracowników F&D. Bożenka dostrzega, że mężczyzna spoufala się z Ewą. Jest zazdrosna i chce działać, zanim będzie za późno. Violetta i Sebastian wracają do domu, ale znów sytuacja między nimi jest niezręczną. Interweniuje Angelica. Kryzys w małżeństwie Dobrzańskich się pogłębia. Tym razem Ula I Marek znów ścierają się w sprawach biznesowych. Korzystając z nieuwagi dziadków, dzieci podkradają list z sądu. Dobrzańscy muszą poważnie porozmawiać z Julką i Kubą.

Kiedy i gdzie oglądać 118. odcinek „BrzydUli 2”?

118. odcinek serialu “BrzydUla 2” zostanie wyemitowany w czwartek 1 kwietnia o godzinie 20.00 na antenie TVN7.

Więcej o: