Julia Kamińska pochwaliła się uroczą sypialnią. Jest klimatycznie. Piękna toaletka i ręcznie wykonane łapacze snów

Julia Kamińska pochwaliła się zdjęciami z sypialni. Aktorka urządziła ją w stylu boho.

Julia Kamińska przez pandemię spędza więcej czasu w swoim mieszkaniu. Od roku coraz częściej i śmielej pokazuje fanom kolejne zakątki klimatycznych pomieszczeń. I tak, duże wrażenie zrobił na nich taras aktorki. Teraz Kamińska pochwaliła się sypialnią. 

Julia KamińskaJulia Kamińska udekorowała mieszkanie na jesień. Pochwaliła się zdjęciami klimatycznego wnętrza

Zobacz wideo Julia Kamińska nie chce ślubu, ale wiemy, kiedy powie „tak”

Julia Kamińska pokazała sypialnię

Julia Kamińska opublikowała na swoim InstaStories kilka nagrań, na których widać, jak od kuchni wygląda tworzenie kolejnych klatek serialu "BrzydUla". To co jednak zwraca uwagę, to kolejne zdjęcia, które pojawiają się w instagramowej relacji. Te zostały zrobione już w sypialni aktorki. Kamińska pochwaliła się bowiem, że w tej części jej domu zawitała już wiosna - wskazują na to bujnie rozrastające się rośliny, które tworzą swoistego rodzaju mini dżunglę.  

Widać też, że sypialnia urządzona jest w stylu boho - dominują jasne kolory, wiklinowe dodatki, a na ścianie wiszą piękne makramy w pastelowych odcieniach. Przy łóżku pojawił się też ręcznie wykonany - pasujący do pozostałych ozdób - łapacz snów. Całość uzupełnia biała toaletka i stojące przy niej klimatyczne krzesło. Na półkach nie brak książek i ozdobnych bibelotów. Trzeba przyznać, że całość wygląda kapitalnie. W takiej przestrzeni można odpoczywać. 

'Brzydula' w Niemczech i w USA"Brzydula" robi furorę nie tylko w Polsce. Jak wyglądają główne bohaterki serialu w innych krajach?

ZOBACZ TEŻ: Ogromne łóżko Joanny Przetakiewicz i dziwny żyrandol Kasi Tusk. Tak wyglądają sypialnie gwiazd. Niektóre są naprawdę luksusowe

***

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: