Julia Kamińska zachwyciła białą stylizacją w "Dzień dobry TVN". Przyćmiła nawet Sochę! Uwielbiamy to mocno podkreślone oko

Julia Kamińska odwiedziła studio "Dzień dobry TVN". Pojawiła się na kanapie śniadaniówki, by porozmawiać o wygranej Telekamerze. Aktorka zaszalała ze stylizacją. Co za klasa!

Podczas rozdania Telekamer "Tele Tygodnia" produkcja "BrzydUla 2" otrzymała główną nagrodę za najlepszy serial. Statuetka trafiła w ręce Julii Kamińskiej, która nie tylko gra w nim główną rolę, ale również współtworzy scenariusz. Jej krwista stylizacja z gali skradła całe show i była szeroko komentowana w mediach. Nic dziwnego - w końcu wyglądała obłędnie! Kilka dni później Julka pojawiła się w "Dzień dobry TVN" i ponownie udowodniła, że ma świetne wyczucie stylu. Spójrzcie tylko na ten elegancki garnitur.

Zobacz wideo Co z tym ślubem?

Julia Kamińska zachwyciła białą stylizacją w "Dzień dobry TVN". Przyćmiła nawet Sochę! Uwielbiamy to mocno podkreślone oko

Zanim Kamińska zdążyła wejść do budynku, w którym mieści się studio śniadaniówki, wpadli na nią czujni paparazzi. Aktorka dumnie trzymała w dłoniach ważną dla niej nagrodę. Gwiazda miała na sobie wiosenny trencz, do którego była przyczepiona urocza kokarda z małych pereł.

Julia KamińskaJulia Kamińska EN

Gdy Julka Kamińska zdjęła płaszcz, pochwaliła się pięknym garniturem. Białe spodnie i długą marynarkę połączyła z krótkim topem w tym samym kolorze. Nie zabrakło złotych dodatków w postaci biżuterii oraz beżowych szpilek. Warto zwrócić jeszcze uwagę na makijaż - Kamińska świetnie wygląda w wersji z mocno podkreślonym okiem.

 

Internauci bardzo licznie komplementowali ją w komentarzach.

Julka, wyglądasz pięknie, a ten kolor włosów wygląda nieziemsko!
Taka piękna!
Julka, promieniejesz - zachwycali się.

Trudno się z nimi nie zgodzić. A jak wy oceniacie stylizację serialowej Uli Cieplak?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.