"Przysięga" odcinek 378. Kemal i Narin ustalają datę ślubu! Nie podoba się to młodszej siostrze

W 378. odcinku "Przysięgi" dobre wieści czekają Kemala i Narin. Ku zazdrości Kumru para ustali datę ślubu. Młodsza siostra bohaterki nie będzie mogła tego znieść.

378. odcinek „Przysięgi” przyniesie nieco lepszych wieści niż ostatnio. Pozytywnie będzie w domu Narin i Kemala. Para ustali datę ślubu i dostanie oficjalne potwierdzenie. Wszystkiemu będzie przysłuchiwać się młodsza siostra bohaterki – Kumru, która będzie zaskoczona i wściekła jednocześnie. Dziewczyna wymyśliła sobie bowiem, że odbije narzeczonego Narin. Nie może patrzeć na to, jak wszyscy się cieszą. Do gratulacji dołączają Sehriye i Munever. Przyszli małżonkowie przeżywają romantyczne chwile.

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się. Co dalej z ich mieszkaniem?

„Przysięga” odcinek 378. Emir zaskoczony nową osobą w domu

W rezydencji Emira zajdą duże zmiany. Wyrzucona dzień wcześniej Feride ponownie zawita w progi domu. Emir będzie zaskoczony, kiedy nagle zobaczy, że kobieta, którą wziął za włamywaczkę podaje mu kawę. Mężczyzna bardzo gwałtownie reaguje na jej obecność. Nie chce jej widzieć. Jest zdziwiony, że kobieta pracuje w rezydencji. Okazuje się, że Hikmet zatrudnił Feride. Oznajmia też synowi, że od tej pory kobieta będzie z nimi mieszkać. Zbulwersowany Emir nie chce o tym słyszeć. Chce pozbyć się Feride z domu. Przy następnej okazji wręcza jej kopertę z pieniędzmi i każe jej się wynosić. Jednak dziewczyna nie daje się przekupić i jest nieugięta. Mówi, że odejdzie wtedy, kiedy zostanie zwolniona przez Hikmeta, bo to on ją zatrudnił. Jak Emir zniesie odmowę i czy będzie tolerował nową kobietę w swoim domu?

Małgorzata Rozenek Rozenek snuje się w za dużym garniturze i niczego nie reklamuje. Fani w szoku

Serial można oglądać od poniedziałku do piątku. Emisja 378. odcinka „Przysięgi” odbędzie się w środę, 24 marca o godzinie 16:05 w TVP1.

Zobacz wideo Kontrowersyjna rola Nikodema Rozbickiego w serialu "Chyłka". Dlaczego zdecydował się zagrać tę postać?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: