"M jak miłość" odcinek 1576. Małżeństwo Marcina i Izy wisi na włosku! Szykuje się rodzinna awantura

1576. odcinek "M jak miłość" przyniesie dużo emocji wokół małżeństwa Marcina i Izy. U Mostowiaków dojdzie nawet do kłótni. Co wydarzy się u innych bohaterów?

„M jak miłość” odcinek 1576. Marcin wciąż nie może się pozbierać po tym, jak obejrzał seks-nagranie ze swoją żoną w roli głównej. Jednak mężczyzna zaczyna podejrzewać, że filmik mógł zostać spreparowany. Po nieobecności bohater wraca do Warszawy. Zjawia się w biurze detektywistycznym i chce, aby Jakub sprawdził nagranie. Poprosi kolegę, aby ocenił, czy doszło do fotomontażu. Jednocześnie Marcin przeprasza za to, że długo go nie było. Chce nadrobić zaległości w pracy. Mimo wszystko zazdrosny mąż zrobi po drodze kilka głupich rzeczy...

Zobacz wideo Teresa Lipowska pojawiła się na Telekamerach. Zapytaliśmy ją o Witolda Pyrkosza

„M jak miłość” odcinek 1576. Awantura u Mostowiaków

Seniorka „M jak miłość” Barbara Mostowiak jest zmartwiona sytuacją w małżeństwie Marcina i Izy. Postanawia podjąć rozmowę z Marcinem. Mówi mu, że Iza jest wobec niego bezgranicznie wierna i uczciwa. Kobieta nie może patrzeć, jak dziewczyna cierpi. Próbuje przekonać Macina, że dał się podejść i oszukać. Argumenty jednak nie trafią do serca Marcina, który będzie przeżywał nieprawdziwe nagranie. Załamany ściągnie nawet obrączkę. Basia jednak będzie chciała uratować małżeństwo, ponieważ wierzy, że to wszystko, co widział Marcin to nieprawda. Uda się na naradę do Marysi. Jednak kobiety wdadzą się w burzliwą dyskusję. Barbara stanie po stronie Izy i uzna, że dziewczyna nie wytrzyma dłużej tej sytuacji i napięcia. Maria z kolei będzie obstawać po stronie Marcina. Wkrótce okaże się, że głowa rodziny Mostowiaków będzie miała rację.

Marcin odwiedzi dom, lecz na krótko. Iza nie może znieść tego, jak jest traktowana przez męża. Jest bezsilna wobec tego, że jej nie wierzy. Do czego to doprowadzi?

Emisja 1576. odcinka „M jak miłość” już w poniedziałek, 22 marca o godzinie 20:55 w TVP2.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.