Artur Barciś ujawnił nowe szczegóły swojej walki z koronawirusem. "Czeka mnie jeszcze pocovidowa rehabilitacja"

Artur Barciś również zachorował na COVID-19. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że najgorsze jest już za nim.

Zgodnie z zapowiedziami specjalistów, wraz z jesienią nastała druga fala pandemii koronawirusa. Zachorowali między innymi Maja Ostaszewska, Sylwia Lipka, Rafał Maserak czy Andrzej Duda. Jakiś czas temu o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa poinformował także Artur Barciś. Aktor znany między innymi z serialu "Ranczo" zrobił to w bardzo oryginalny sposób.

ZOBACZ: Artur Barciś zakażony koronawirusem! Ma wszystkie możliwe objawy. "Mdłości, ból mięśni, głowy i ręce jak z waty". Jest nagranie

Dominika Tajner, Edyta GórniakDominika Tajner pokonała COVID-19. Teraz zwraca się do koronasceptycznej Edyty Górniak

Artur Barciś wraca do zdrowia!

Artur Barciś od lat cieszy się opinią jednego z najbardziej lubianych polskich aktorów. Nic dziwnego, że informacja o jego chorobie zasmuciła fanów. W ciężkich chwilach serialowy Norek mógł liczyć na ich wsparcie. Widzowie i internauci słali mu życzenia powrotu do zdrowia. Z najnowszego wpisu Artura Barcisia wynika, że nareszcie wraca do zdrowia.

Wszystkim, którzy się o mnie martwili i wspierali mnie w chorobie, spieszę donieść, że wynik najnowszego testu jest negatywny. Teraz czeka mnie jeszcze pocovidowa rehabilitacja, ale powoli wracam do zdrowia. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie - czytamy we wpisie na oficjalnym profilu aktora na Facebooku.

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska-Niemczycka jest ozdrowieńcem! Opowiedziała o przebiegu zakażenia koronawirusem

W komentarzach pod wpisem nie brakuje ciepłych słów.

Bardzo się cieszę, że najtrudniejszy czas ma Pan już za sobą. Teraz życzę baaardzo dużo spokoju, bezpieczeństwa, by jak najszybciej zregenerować organizm.
Wraz z rodziną trzymaliśmy kciuki za Pana.
Dużo zdrówka dla Pana i super, że test wyszedł negatywny.

My również życzymy panu Arturowi szybkiego powrotu do zdrowia, a Wam nieustannie przypominamy o dbaniu nie tylko o siebie, ale też o bliskich.

Zobacz wideo Patrycja z "Top Model" o zakażeniu koronawirusem
Więcej o: