Będzie drugi sezon "My Way"? O Edytę Górniak walczy też produkcja innego show. "Publiczność ją kocha"

Edyta Górniak, pomimo niefrasobliwych wypowiedzi o szczepionkach i koronawirusie, cieszy się niesłabnącą popularnością. Producencji "My Way" i "The Voice of Poland" rozmawiają z artystką o warunkach dalszej współpracy.

Edyta Górniak jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Ostatnio jednak o diwie mówi się głownie w kontekście jej problematycznych wypowiedzi dotyczących epidemii koronawirusa i szczepionek. Głos w tej sprawie zabrał nawet minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Wszystko wskazuje jednakże na to, że krytyka ekspertów nie zaszkodziła popularności wokalistki i Edyta Górniak i nadal cieszy się ogromną sympatią fanów.

Zobacz wideo Biologiczne bzdury gwiazd. Obejrzyjcie nasze wideo!

Edyta Górniak negocjuje udział w "My way" i "The Voice of Poland"

Dla fanów piosenkarki mamy dobrą wiadomość. Jak donosi "Flesz", producenci "My Way" i "The Voice of Poland" rozmawiają z gwiazdą na temat jej ponownego udziału w programach. Jak dowiedziało się czasopismo "Flesz", producentom "The Voice od Poland" bardzo zależy na tym, by diwa zgodziła się wziąć udział w kolejnej edycji muzycznego show:

Producentom zależy na Edycie, bo to gwiazda, która wywołuje niesamowite emocje, a publiczność ją kocha - powiedziała osoba związana z TVP.

Co więcej, Edyta Górniak miałaby w roli jurorki zastąpić Margaret. Zdjęcia do "The Voice of Poland" ruszą już pod koniec lipca.

Dalszą współpracą z gwiazdą zainteresowana jest również stacja TVN, odpowiadająca za produkcję 'My Way". Przypomnijmy, że w programie Edyta Górniak szkoliła swoje umiejętności kierowania samochodem. Pod czujnym okiem instruktorów przygotowywała się do egzaminów na prawo jazdy. Diwa podeszła do egzaminu wewnętrznego oraz teoretycznego. Widzów jednak najbardziej interesowała relacja piosenkarki z jednym z nauczycieli.

Chcielibyście ponownie zobaczyć Edytę Górniak w "The Voice of Poland" oraz "My Way"?

Więcej o: