"My Way". Edyta Górniak podeszła do egzaminu wewnętrznego. Nie obyło się bez łez: "Zobacz, jaka jestem głupia". Fani gwiazdy zaskoczyli produkcję

Za nami kolejny odcinek programu "My Way". Ten różnił się nieco od pozostałych. Edyta Górniak, która uczy się prowadzić samochód, podeszła do egzaminu wewnętrznego.

TVN po udziale Edyty Górniak w programie "Agent-Gwiazdy" zaproponował jej własny program. Od października na antenie możemy śledzić przygody diwy, która uczy się jeździć samochodem. W prawie każdym odcinku główna bohaterka wspomina traumatyczną relację z Dariuszem K., odsłaniając coraz więcej z życia prywatnego. Oprócz tego na oczach widzów rodzi się bliska relacja między nią, a jej instruktorem. Sama nie ukrywa, że Dawid Zawadzki wpadł jej w oko. Co więcej, spotykają się także poza programem. Według doniesień "Na żywo" bawili się razem na jej przyjęciu urodzinowym, które odbyło się pod koniec listopada.

Zobacz też: Edyta Górniak już nie pojeździ, ale program "My Way" nie zniknie z anteny. Ustawia się kolejka kandydatek do nauki jazdy w TVN

"My Way". Edyta Górniak podczas egzaminu wewnętrznego

W ostatnim odcinku jednak zobaczyliśmy zupełnie inne oblicze piosenkarki, która przeszła pierwszy egzamin wewnętrzny. Diwa poradziła sobie świetnie z pierwszym etapem, czyli wskazaniem wybranych świateł oraz pokazaniem miejsca, gdzie wlewa się płyn do spryskiwaczy.

Pani Edyta solidnie się do tego przykłada, wszystko robi książkowo - pochwalił ją egzaminator.

Trochę bardziej nerwowo poszło jej z łukiem. Musiała podejść drugi raz, gdyż system samochodu zahamował za nią i uchronił ją od uderzenia w słupek.

Ja się poddaję, naprawdę - histeryzowała diwa.

Edyta GórniakEdyta Górniak Screen z Player/ My Way

Mimo wszystko nie była z siebie zadowolona, gdyż było to poprawne, a nie wzorcowe. Diwa jest perfekcjonistką i wszystko, czego się podejmuje, musi zrobić idealnie.

Zobacz, jaka jestem głupia, niepojęta - rozpaczała i zwróciła się do swojego instruktora.

Później udali się w dalszy etap egzaminu. Wyjechali na ulicę, gdzie szybko stanęli w korku. Inni kierowcy rozpoznali piosenkarkę i podchodzili do jej samochodu, żeby zrobić sobie zdjęcia. Dla niej była to codzienność, jednak jej instruktor był zaskoczony, bo dla niego to nowość. Przyznała że w tym dniu była to jedyna normalna sytuacja, jaka spotkała ją w tym dniu.

My WayMy Way Screen z Player/ My Way

Edyta Górniak planuje przejść na emeryturę? Zdradziła to w rozmowie z Plotkiem:

Ostatecznie Edyta Górniak przeszła pomyślnie wewnętrzny egzamin. Jak oceniacie dzisiejszy odcinek?

AW

Więcej o:
Komentarze (42)
"My Way". Edyta Górniak podeszła do egzaminu wewnętrznego. Nie obyło się bez łez: "Zobacz, jaka jestem głupia". Fani gwiazdy zaskoczyli produkcję
Zaloguj się
 • Gość: Instruktro

  Oceniono 20 razy 18

  Nie mogę patrzeć na ten program, Edyta zachowuje się żenująco i ośmiesza siebie, powielając stereotyp że kobiety nie powinny prowadzić. Zachowuje się jak infantylna kretynka

 • Gość: Gosc

  Oceniono 25 razy 15

  W jednym z odcinków powiedziała, ze nie niektorzy jak maja problemy, chodzą do psychologa, a ona nie, woli chodzić po trawie.. i tu jest własnie pies pogrzebany. Powinna migiem przeznaczyć gażę z tego programu na porządną psychoterapię.. megalomania, infantylizm.. i wiele innych do przepracowania! Mam nadzieję, że czyta komentarze.. jak 10 osob mówi, ze jesteś osłem - jesteś oslem!

 • Gość: Fan

  Oceniono 18 razy 14

  Te jej fanaberie....Zachowuje sie jak debilka.

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 10

  nie znosze tej kobiety wiecznie robi z siebie ofiarę trochę godnosci pani Edyto !

 • Gość: vxvxvv

  Oceniono 12 razy 8

  nie zdawałem sobie sprawy co to znaczy "idiotka" dopóki nie zobaczyłem tej "gwiazdy", wystarczyło mi 5 s by zmienić kanał

 • Gość: a ja mam maturę

  Oceniono 11 razy 7

  Zaliczyła egzamin wewnętrzny 1 etap, a zachowuje się jakby zdała maturę ze śpiewu.
  Oj , Edzia, jaka ty durna. Pozostały koncerty w remizach.

 • Gość: Aaa

  Oceniono 11 razy 7

  Masakra! Edyta jesteś dorosłą kobieta, która wiele przeszła w życiu, a zachowujesz się jak dziecko i pokazujesz humoru.
  Zastanawiam się jak to jest możliwe uczyć się jeździć i w czasie jazdy nie trzymać kierownicy, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca!

 • Gość: iksik

  Oceniono 16 razy 6

  Przecież Edyta miała prawko. Co się stało, że już nie ma? Format wymagał, żeby zdała i zaczęła od nowa czy punktami za histerię się dojechała?
  Już nawet nie chce mi się rozwodzić nt. potrzeby terapii dla byłej diwy (przez dwadzieścia lat nie nagrała dobrej piosenki, ostatnia płyta 2012, ostatni poważny sukces- lata 90). Edyta i tak nie posłucha.

 • Gość: DOŚĆ

  Oceniono 7 razy 5

  Zabierzcie już tego pustaka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX