"My Way". Edyta Górniak podeszła do egzaminu wewnętrznego. Nie obyło się bez łez: "Zobacz, jaka jestem głupia". Fani gwiazdy zaskoczyli produkcję

Za nami kolejny odcinek programu "My Way". Ten różnił się nieco od pozostałych. Edyta Górniak, która uczy się prowadzić samochód, podeszła do egzaminu wewnętrznego.

TVN po udziale Edyty Górniak w programie "Agent-Gwiazdy" zaproponował jej własny program. Od października na antenie możemy śledzić przygody diwy, która uczy się jeździć samochodem. W prawie każdym odcinku główna bohaterka wspomina traumatyczną relację z Dariuszem K., odsłaniając coraz więcej z życia prywatnego. Oprócz tego na oczach widzów rodzi się bliska relacja między nią, a jej instruktorem. Sama nie ukrywa, że Dawid Zawadzki wpadł jej w oko. Co więcej, spotykają się także poza programem. Według doniesień "Na żywo" bawili się razem na jej przyjęciu urodzinowym, które odbyło się pod koniec listopada.

Zobacz też: Edyta Górniak już nie pojeździ, ale program "My Way" nie zniknie z anteny. Ustawia się kolejka kandydatek do nauki jazdy w TVN

"My Way". Edyta Górniak podczas egzaminu wewnętrznego

W ostatnim odcinku jednak zobaczyliśmy zupełnie inne oblicze piosenkarki, która przeszła pierwszy egzamin wewnętrzny. Diwa poradziła sobie świetnie z pierwszym etapem, czyli wskazaniem wybranych świateł oraz pokazaniem miejsca, gdzie wlewa się płyn do spryskiwaczy.

Pani Edyta solidnie się do tego przykłada, wszystko robi książkowo - pochwalił ją egzaminator.

Trochę bardziej nerwowo poszło jej z łukiem. Musiała podejść drugi raz, gdyż system samochodu zahamował za nią i uchronił ją od uderzenia w słupek.

Ja się poddaję, naprawdę - histeryzowała diwa.

Edyta GórniakEdyta Górniak Screen z Player/ My Way

Mimo wszystko nie była z siebie zadowolona, gdyż było to poprawne, a nie wzorcowe. Diwa jest perfekcjonistką i wszystko, czego się podejmuje, musi zrobić idealnie.

Zobacz, jaka jestem głupia, niepojęta - rozpaczała i zwróciła się do swojego instruktora.

Później udali się w dalszy etap egzaminu. Wyjechali na ulicę, gdzie szybko stanęli w korku. Inni kierowcy rozpoznali piosenkarkę i podchodzili do jej samochodu, żeby zrobić sobie zdjęcia. Dla niej była to codzienność, jednak jej instruktor był zaskoczony, bo dla niego to nowość. Przyznała że w tym dniu była to jedyna normalna sytuacja, jaka spotkała ją w tym dniu.

My WayMy Way Screen z Player/ My Way

Edyta Górniak planuje przejść na emeryturę? Zdradziła to w rozmowie z Plotkiem:

Zobacz wideo

Ostatecznie Edyta Górniak przeszła pomyślnie wewnętrzny egzamin. Jak oceniacie dzisiejszy odcinek?

AW