Edyta Górniak i jej instruktor zbliżają się do siebie? On przyznaje: Mamy bardzo dobry kontakt. "Na żywo" donosi, co działo się na jej urodzinach

Edyta Górniak ma za sobą wiele nieudanych związków. Piosenkarka jednak nie poddaje się i ciągle szuka miłości. Czyżby teraz jej się udało? Wygląda na to, że ona i jej instruktor jazdy Dawid Zawadzki mają się ku sobie.

Edyta Górniak na kanapie samozwańczego króla TVN przyznała się ostatnio, że spotyka się z kimś. Mimo że Kuba Wojewódzki dociekał, kim jest wybranek gwiazdy, to nie doczekał się odpowiedzi. (Więcej na ten temat TUTAJ). Zaczęto więc spekulować, że chodzi o jej instruktora jazdy, Dawida Zawadzkiego, który towarzyszy Górniak w programie "My Way". 

Edyta Górniak i Dawid Zawadzki są razem?

Edyta Górniak już przy pierwszym spotkaniu z Dawidem Zawadzkim nie kryła, że instruktor wpadał jej w oko. Widzowie "My Way" usłyszeli bowiem, jak diwa komplementuje mężczyznę, nazywając go przystojnym. Później nie zabrakło kolejnych komplementów (tym razem obustronnych) i rozmów na prywatne tematy. Trudno więc nie zauważyć, że między Górniak a Zawadzkim mocno iskrzy. 

Teraz okazuje się również, że oboje spotykają się także poza programem. Według doniesień "Na żywo" diwa zaprosiła Zawadzkiego na swoje urodziny. 

Gdy wszedł na imprezę z bukietem kwiatów, jubilatce trudno było ukryć wzruszenie. Niemal cały wieczór byli nierozłączni - twierdzi gość imprezy, informator tabloidu. 

Dawid Zawadzki o Edycie Górniak

Dawid Zawadzki wydaje się być zauroczony Edytą Górniak. W rozmowie z "Na żywo" przyznał się, że po zakończeniu programu "My Way" nadal chciałby spotykać się z piosenkarką. 

Edyta jest bardzo ładną kobietą. Niezależnie od dziedziny, którą się zajmuje, dąży do perfekcji. Tym mi imponuje. Mamy bardzo dobry kontakt i chciałbym, żeby tak zostało nawet po programie - wyznał. 
Czy ktoś kogoś podrywa? Pani Edyta jest atrakcyjną kobietą, ale myślę, że do podrywu daleko (...) A co będzie dalej? Nikt tego nie wie - powiedział natomiast na antenie programu. 

Sama Edyta Górniak przyznała natomiast w ostatnim odcinku, że dobrze dogaduje się z Dawidem i czuje się przy nim spokojnie. Dzięki temu może przekraczać niektóre, wewnętrzne granice. 

Myślicie, że coś jest na rzeczy? 

AG 

Dlaczego Edyta Górniak nie obserwuje syna na Instagramie?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA