Instruktor Edyty Górniak zabrał głos w sprawie plotek na temat ich związku. "Edi była na wyjeździe i bardzo się za nią stęskniłem"

Edyta Górniak zakochana? Instruktor, z którym była ostatnio parowana, zabrał głos i wyznał, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Edyta Górniak chyba nie sądziła, że godząc się na udział w programie "My Way", pozna bratnią duszę. Artystka, która bardzo uważa na to, kogo zaprasza do swojego życia i kogo chce obdarzyć zaufaniem, właśnie zyskała nowego przyjaciela. Jest nim Dawid Zawadzki, instruktor, który pomógł jej zrobić prawo jazdy.

Dawid Zawadzki o relacji z Edytą Górniak

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się zdjęcia artystki z tajemniczym mężczyzną. Jeśli ktoś jednak oglądał "My Way" od razu zorientował się, że jest nim były instruktor gwiazdy, Dawid Zawadzki. Paparazzi uchwycili ich na bardzo romantycznych ujęciach. Para czule się przytulała i była zachwycona swoim towarzystwem. Natychmiast pojawiły się plotki, że Górniak jest zakochana!

Jak dziś się jednak okazuje, Edyta nadal jest singielką, a Dawid to jedynie jej przyjaciel. Mężczyzna skomentował całą sprawę w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Edi była jakiś czas temu na wyjeździe i bardzo się za nią stęskniłem. Szczerze mówiąc, jest teraz taki szum w mediach, że mogę powiedzieć tylko tyle, że jesteśmy dobrymi przyjaciółmi - wyjaśnił.

Myślicie, że w tym przypadku przyjaźń przerodzi się w miłość? Tego im życzymy!

CW

Edyta Górniak myślała o końcu kariery! Jak ma teraz plany?

Więcej o:
Komentarze (8)
Instruktor Edyty Górniak zabrał głos w sprawie plotek na temat ich związku! "Edi była na wyjeździe i bardzo się za nią stęskniłem"
Zaloguj się
 • Oceniono 5 razy 5

  Hahaha oczywiście to jest tylko przyjaźń bez żadnych podtekstów tak jak dziewczynka lub chłopiec ciumający cukiereczka u księdza na kolanach.

 • Oceniono 1 raz 1

  Dobra Edyta nie tłumacz się a ty koleś jej, nazwijmy to przyjaźni cha cha, tak jest skonstruowana lubi ten sport tak jak Durczok alko!.

 • piort.najsztub

  Oceniono 1 raz 1

  Iżby Pani Edycia schyliła się po takiego instruktora, musiałby być wziętym biznesmenem, a przynajmniej na samozatrudnieniu.

 • kaktus47

  0

  Jak mozna tego gniota promować ?

 • 0

  Chętnych nie ma na związek z nią to się bierze co pod ręką.Facet fajny może ja zadowoli bo to jej raczej brakuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX