Ariana Grande i Justin Bieber nagrali wspólny utwór. Wokalistka w teledysku pokazała nowego chłopaka! To przyjaciel gwiazd

Ariana Grande zaprosiła swojego chłopaka do teledysku najnowszej piosenki, którą nagrała z Justinem Bieberem. Tym samym gwiazda potwierdziła związek.

Ariana Grande i Justin Bieber postanowili stworzyć piosenkę w czasach pandemii. Choć utwór "Stuck with you" jest świetny, projektowi przyświeca wyższy cel. Duet chciałby, aby utwór promował zbiórkę, która ma celu wesprzeć osoby i ich rodziny w walce z koronawirusem. Pomocą zostaną objęci medycy, pielęgniarze, strażacy i policjanci - czyli wszystkie te osoby, które walczą z pandemią na pierwszej linii frontu.

Zobacz wideo Hailey Baldwin pokazała, jak świętowali urodziny Justina Biebera

Ariana Grande i Justin Bieber nagrali razem utwór

Klip swoją premierę miał 8 maja, a teledysk został przygotowany w domowych warunkach. Duet poprosił fanów i znanych przyjaciół, by nagrali filmiki ze swoimi bliskimi. W rezultacie wystąpiły w nim największe hollywoodzkie gwiazdy, takie jak Kendall i Kylie Jenner, Gwyneth Paltrow, Michael Bublé, Ashton Kutcher i Mila Kunis. W teledysku możemy także zobaczyć autorów piosenki. Justin Bieber pokazał się z żoną Hailey Bieber. Natomiast Ariana Grande wszystkich zaskoczyła. Przez większość teledysku była sama, a na samym końcu niespodziewanie pojawił się jej partner. Ukochanym wokalistki jest Dalton Gomez, którego skrzętnie ukrywała od samego początku.

Kim jest partner Ariany Grande?

Dalton Gomez nie jest związany z show-biznesem i nie pokazuje się publicznie. Mężczyzna pochodzi z Południowej Kalifornii i od pięciu lat pracuje jako agent nieruchomości w firmie Aaron Kirman Group. Gomez zajmuje się najbardziej luksusowymi posiadłościami i współpracuje z najbogatszymi i najbardziej elitarnymi klientami. Choć Dalton nie jest obecny w świecie gwiazd, amerykańskim mediom udało się dowiedzieć, że jest znajomym Miley Cyrus. Tą relacją chwalił się w mediach społecznościowych w 2017 roku.

Więcej o: