Ariana Grande przyłapana na randce. Po sieci krąży nagranie, na którym widać, jak całuje się z tajemniczym mężczyzną

Ariana Grande wciąż szuka miłości. Młoda wokalistka nie próżnuje w zdobywaniu męskich serc. Plotki na temat jej coraz to nowszych romansów nie cichną. Nagranie, które trafiło do sieci, tym bardziej podsyca spekulacje. Kobieta namiętnie całuje się z tajemniczym mężczyzną!

Mikey Foster nowym partnerem Ariany Grande? Od kilku dni w mediach krążą plotki, jakoby wokalistka spotykała się regularnie z amerykańskim raperem. Widziano ich razem, bawiących się w Dinseylandzie. Okazuje się jednak, że serce wokalistki bije dla innego mężczyzny. Romansowi z Fosterem zaprzeczył brat piosenkarki, a nagranie, które trafiło do sieci, potwierdza, że w życiu piosenkarki pojawił się ktoś ważny! Kim jest wybranek Ariany?

O prawdziwym uczuciu marzy też Weronika Rosati. Czy aktorka jest gotowa na nową miłość?

Zobacz wideo {{description}}

Namiętny pocałunek w barze. Znamy ukochanego Ariany? 

Amerykańska wokalistka postanowiła zrelaksować się podczas spotkania ze znajomymi. Ariana wybrała się do jednego z barów w Los Angeles. Choć godzina była młoda, bo na zegarze wybiła dopiero 13.00, piosenkarka bawiła się wyśmienicie u boku tajemniczego mężczyzny. 26-latka nie chciała raczyć się winem. Jako jedyna w towarzystwie nie piła alkoholu i zamówiła w lokalu jedynie wodę.

W sieci pojawiło się nagranie, które wstrząsnęło fanami Grande. Na filmiku widać, jak Ariana rozkoszuje się pocałunkiem w objęciach jakiegoś mężczyzny. Większość sympatyków wokalistki, śledząc ostatnie doniesienia, pomyślałaby, że szczęśliwym wybrankiem gwiazdy jest Mikey Foster. I tu spotkało ich zaskoczenie - to nie amerykański raper!

 

Z kim wokalistkę łączy tak zażyła relacja? Fani nie rozpoznali mężczyzny. Wychodzi na to, że po raz pierwszy Ariana związała się z kimś, kto nie funkcjonuje w medialnym świecie. 

Myślicie, że miłość do nieznanego w show-biznesie faceta przyniesie piosenkarce więcej szczęścia? Czekamy, aż Ariana oficjalnie przedstawi światu nowego ukochanego.

BWO 

Więcej o: