Ariana Grande założyła długie skarpetki do sandałów. Reakcja fanów na stylizację? Mocno zaskakująca

Ariana Grande nie podąża ślepo za trendami, tylko kreuje własne. Ostatnio pokazała się w stylizacji, która wywołała wśród jej fanów wiele emocji.

Ariana Grande to niezaprzeczalnie jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Gwiazda ma miliony fanów na całym świecie, którzy aktywnie śledzą jej życie między innymi w mediach społecznościowych. To w końcu najłatwiejszy sposób, aby dowiedzieć się, co aktualnie słychać u ukochanej gwiazdy. Ariana raczej rzadko dzieli się swoim prywatnym życiem, a jeśli już to robi to zawsze wywołuje małą sensację. Podobnie było i tym razem.

Ariana Grande w skarpetach i sandałach

Wokalistka udostępniła na Instagramie dwa zdjęcia, które zrobiła sobie w lustrze. Mogłoby się wydawać, że to normalnie selfie, których każdego dnia pojawia się w internecie naprawdę wiele. Jednak najwięksi fani dostrzegą nawet najmniejszy szczegół. Zauważyli, że Ariana ma na sobie plastikowe klapki znanej marki oraz długie skarpetki. Ale jak to? W końcu to modowy obciach!

 

Czy na pewno? Mimo że internauci na całym świecie raczej śmieją się z takiego zestawienia, to kiedy ich ulubiona wokalistka tak się ubrała - pokochali to połączenie! Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

OMG, kocham to!
Muszę je totalnie kupić.
Uwielbiam tę stylizację!

Ariana to królowa stylu. A one są mistrzyniami recyklingu modowego:

Zobacz wideo

Skusicie się na takie połączenie?

KB