Ariana Grande DRUGI RAZ odwołała koncert w Polsce. W internecie zawrzało. "Zero szacunku dla polskich fanów"

Ariana Grande znów nie wystąpi w Polsce. Amerykanka miała zagrać koncert w Krakowie na początku września.

Ariane Grande miała wystąpić 9 września w Krakowie. Niestety, jak właśnie poinformowali organizatorzy, piosenkarka odwołała swoje show. Informacja została podana na oficjalnym profilu Live Nation Polska na Facebooku.

Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany - czytamy we wpisie.

Ariana Grande odwołała koncert w Polsce

To jednak niejedyne zmiany w kalendarzu Ariany Grande. Zaplanowane na początek września koncerty w Hamburgu i Pradze zostały przełożone na październik. Przypomnijmy, że bilety na występ piosenkarki w Krakowie rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Tysiące fanów od miesięcy wyczekiwało, aby zobaczyć ją na żywo.

W komentarzach pod postem Live Nation Polska zawrzało.

To już jest żart. Znowu odwołuje swój koncert, a większość odbędzie się bez zarzutu i jeszcze nowe terminy dodaje!
Dlaczego inne koncerty przełożyła a w Polsce nie?
Zero szacunku dla polskich fanów.
Żenada. Córka rok czekała i jest okropnie rozczarowana - czytamy.

Ariana Grande w depresji

To już drugi raz, kiedy Ariana Grande odwołuje koncert w naszym kraju. Gwiazda po raz pierwszy miała zagrać w Polsce dwa lata temu. Występ nie odbył się jednak przez zamach terrorystyczny w Manchesterze, który miał miejsce kilka dni wcześniej po jednym z koncertów Amerykanki. Powód jak najbardziej zrozumiały. Tym razem organizatorzy podają, że przyczyną są "powody osobiste".

Kilka razy pisaliśmy już o tym, że Ariana jest w kiepskiej kondycji psychicznej i często płacze podczas koncertów. Zapowiedziała jednak, że dokończy trasę. Jak widać, nie uwzględniła w swoich planach Polski...

Wybieraliście się na jej koncert?