Maciej Dowbor zrobił sobie test na koronawirusa. W komentarzach burza. "Ile zapłacili za reklamę fejkowych testów?"

Maciej Dowbor zdecydował się na prywatne badanie na obecność koronawirusa. Fani bardziej niż wynikiem zainteresowali się jednak samym testem.

Maciej Dowbor spędza większość czasu w przestronnym domu wraz ze swoimi najdroższymi kobietami: Joanną Koroniewską oraz dwiema córkami. Prezenter nie raz już udowodnił, że nawet podczas izolacji nie traci pogody ducha i poczucia humoru. Na Instagramie pokazywał kreatywne sposoby na spędzania czasu z dziećmi, a także zaprezentował zaskakującą stylizację podczas odkurzania. Teraz jednak dziennikarz podzielił się ze swoimi obserwatorami nieco poważniejszym doświadczeniem.

Zobacz wideo Maciej Dowbor wygłupia się z żoną w domu.

Maciej Dowbor zrobił sobie test na koronawirusa

W obliczu szalejącej pandemii koronawirusa Maciej Dowbor postanowił prywatnie wykonać test na COVID-19:

Na razie jestem czysty! Chociaż po cichu liczyłem, że przeszedłem to cholerstwo bezobjawowo i będę już odporny. Cóż... Wracam do maseczki. Powodzenia i Zdrowia dla Wszystkich w sobotni poranek. I nie dajmy się tej koronie! - napisał na Instagramie.
 

Post Macieja Dowbora spotkał się jednak z dość negatywnym przyjęciem przez obserwatorów. Część z nich zarzuciła aktorowi, że reklamuje prywatne i bardzo kosztowne badania na koronawirusa, a inni zauważyli, że wiarygodność takich testów pozostawia wiele do życzenia:

Nie powinno się reklamować takich rzeczy. Są mało wiarygodne. I niestety faktycznie wychodzą różnie. Niestety loteria. Także szkoda pieniędzy.
 (...) A Tobie Macieju ile zapłacili za reklamę fejkowych testów?
W tym wieku nie przeszedłbyś bezobjawowo. Ponadto nie wiadomo, czy przejście daje odporność na dłużej niż miesiąc - czytamy w komentarzach.

A wy co sądzicie o tego rodzaju testach?